0
נגישות

ליהנות מיום צילומים ומזכרת מדהימה!

חולמים להנציח רגעים מאושרים? רוצים לחוות את הטעם ולהנציח את המשפחתיות החמימה שלכם? צילום משפחות זו התשובה שלכם.

לצילום יש ערך מיוחד. הוא נותן לרגעים של ההווה טעם נצחי ומתוק, טעם נפלא שילווה אתכם לאורך שנים. כדי שהתמונות אכן יהיו מוצלחות ומקצועיות. ואתם תיהנו מצילומים מושקעים ויפים שילוו אתכם גם הלאה, אתם צריכים לחשוב היטב ולהיערך כראוי - לפני שאתם יוצאים ליום צילומים. כך תפיקו את המקסימום מהרגעים, ותחזרו הביתה מאושרים עם אלבום מושקע ותמונות מרהיבות עין.

לבחור את הצלם / צלמת

החלטתם להזמין צילום משפחות? כמה טוב. כעת אתם צריכים לבחור את הצלם המוצלח והמתאים שנראה לכם ראוי לבצע עבורכם את העבודה. לפני הכול עליכם לדעת שתחום הצילום הוא תחום מקצועי לכל דבר. וזה אומר שהצלם למד את המקצוע, והוא מכיר היטב את הכללים ואת האפשרויות שציוד הצילום המקצועי מאפשר לו. אם כי חשוב מאוד לשים לב שמדובר בתחום שמשאיר הרבה מאוד מקום לטעם האישי של הצלם. כי מלבד לידע ולהבנה בתחום הצילום, יש כאן ביטוי עמוק לצלם שמבצע את הצילומים. הוא זה שמעמיד לרשותכם את האביזרים והאקססוריז, הוא מציע לכם תנוחות ולוקיישנים שונים. לכן אין די בכך שתבחרו צלם מקצועי. אתם צריכים לשים לב גם לעניין הטעם האישי והכישרון שלו. כי בכוחו של צלם מקצועי לתכנן תנוחות מדהימות ושילובים מרהיבים. כדי להפיק תמונות עוצרות נשימה זה מה שאתם צריכים!

את זה אתם יכולים לעשות באמצעות דפדוף בתמונות שהצלם צילם. תוכלו לחוש את הסגנון ולזהות את הכיוון של הצלם באמצעות דפדוף זה. כך תזהו האם אתם מתחברים לסגנון של הצלם, ותחליטו האם אתם עתידים להיות מרוצים מהתוצאות. מרבית הצלמים יזמינו אתכם לבקר באתר שלהם ולדפדף בין התמונות המוצגות בו. ואתם תוכלו לחוש את האווירה ולהחליט האם זה מתאים לכם.

מלבד לתוצאה ולאיכות של התמונות, יש מקום חשב גם להנאה ולחוויה שלכם במהלך הצילומים. ואת זה לא לגמרי אפשר להרגיש באמצעות התבוננות בתמונות. לכם עליכם לשאול על פרט זה ולשמוע מפי הצלם, האם הוא שם דגש על כך. אנשים אחרים מעדיפים לשמוע זאת מפיהם של לקוחות שהתנסו בעבר עם צילום משפחות מול צלם זה, ולקבל מהם את המידע הנחוץ. כי לקוח יכול לתת לכם מידע מהימן.

היערכות ליום הצילומים

כדי להפיק את המקסימום מיום הצילומים אתם צריכים להגיע מוכנים וערוכים לקראת היום הזה. חשוב מאוד כי תשוחחו עם הצלם ותשמעו ממנו מה עליכם לעשות, ובמה להצטייד כדי שתוכלו לתפקד כראוי ולהיות במיטבכם - כמי שמלווה משפחות בצילומים באופן קבוע .הוא ידע לענות לכם על השאלה ולתת לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם. הוא יאמר לכם אילו פריטי לבוש כדאי להביא לכל אחד. הוא יציע לכם להביא פריטי אקססוריז שונים, אם יש לכם. כמו כן הוא ינחה אתכם בדבר האביזרים הנחוצים עבר כל אחד מבני המשפחה. כך לדוגמה, אם אתם מגיעים עם תינוק קטן הוא ימליץ לכם להביא עבורו מזון וכל פריט או חפץ שעשויים להרגיע אותו במהלך היום.

עבור פעוטות ימליצו לכם להביא חטיפים וצעצועים אהובים. אוכל יומלץ עבור כל בני המשפחה. כי כאשר מצלמים אדם רעב אפשר לראות את זה על התמונה.... חשוב כי תהיו במטבכם, שבעים ורעננים, לכן הצטיידו בארוחה משביעה לכל בני המשפחה.

היכן מצטלמים?

יום צילומים משפחתי עשוי להתבצע בסטודיו או בחוץ. אפשר לבחור אתרים או פארקים מעניינים או בחוף הים. חשוב מאוד כי תחליטו מה אתם רוצים ואיזה רקע עשוי להלום את המשפחה שלכם -ולהפיק מכם את התמונות המדהימות שלכם. תוכלו לבחור אזור מעניין, ובמקום לזרום עם המציאות ולהצטלם בצורה טבעית. לחילופין אפשר לבצע את הצילומים בכל מקום אחר בו אתם בוחרים. למעשה הצילומים הם אינדיבידואליים וצריכים להתאים את עצמם לקצב של כל משפחה ומשפחה. לכן אין כאן כללים כי אם מטרה – המטרה היא להפיק עבור המשפחה תמונות מרהיבות תוך חוויה משפחתית נעימה.

ביגוד ופריטים

כאשר יוצאים ליום צילומים מומלץ להצטייד בבגדים להחלפה לכל בני המשפחה. וזאת כיוון שאתם מעוניינים במזכרות מגוונות ולא בבגד אחד שיככב בכל התמונות... חשוב לחשוב מראש על הבגדים שאתם אוהבים ועל אלו שיהיה להם רושם מוצלח בתמונות. סקרו את ארונות הבגדים שלכם והכינו את הבגדים הרצויים לכל אחד מבני המשפחה. חשוב להיערך בנינוחות וברוגע כדי לא לשכוח אף פריט חשוב. כי אם הילד ילבש ביגוד אלגנטי עם הסנדלים -זה לא ממש יצלם טוב... ערכו רשימה ומלאו את המזוודה בכל הפריטים הנחוצים לכם.

יום צילומים הוא יום מהנה ומרגש כאחד. מנגד הוא דורש מכם הרבה אנרגיות והיערכות מיוחדת. כדי להפיק את המקסימום ולעשות את זה טוב אתם צריכים להעירך לכך היטב בצורה מחושבת וחכמה. כך תיהנו מיום של הנאה ותמונות אלופות!