דף הבית » אירועים ואטרקציות » איזה אוכל הכי מומלץ לאירועים?

איזה אוכל הכי מומלץ לאירועים?

תכנון קייטרינג לאירועים אינו פשוט כמו לשכור חברת קייטרינג ולהגיד להם "אתם יכולים להשתגע". למעשה יש הרבה מאוד שאתם כבעלי האירוע צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם קובעים איזה אוכל יכיל התפריט. 

התהליך שלכם כרוך בשאלת כמה שאלות מפתח שיעזרו לכם לקבוע את סוג חברת הסעדה איתה אתם הולכים לשתף פעולה. על מנת להבטיח שאתם מספקים את התפריט הטוב ביותר האפשרי, יש כמה דברים שעליכם לעשות:

 

תנו להם אפשרויות בחירה

זה אולי נראה מובן מאליו, אבל זה ראוי להזכיר. אל תישארו רק עם ארוחה או אפשרות אוכל קבועה אחת: הציעו מספר אפשרויות. כך, גם אם אורח לא אוהב את אחת מהמנות הראשונות שלכם, יש לו עדיין אפשרויות אחרות.

בדרך כלל, אתם רוצים לספק לאורחים שלכם לפחות שלוש אפשרויות של מנה ראשונה, שלוש או יותר אפשרויות רוטב לסלט, שתיים או שלוש אפשרויות קינוח. שקלו את אפשרויות התפריט הקלאסיות האלה: בשר, דגים או מנה צמחונית; עוגה, פשטידה ופירות טריים; בירה, יין ומשקאות לא אלכוהוליים וכן הלאה.

דוכני מזון לאירועים

מזון עונתי טרי

חשבו באיזו תקופה בשנה האירוע שלכם מתקיים, ושקלו לספק פריטים זמינים רק במהלך פרק הזמן הזה. למשל, מי לא אוהב תותים טריים אבל יש להם עונה כל כך קצרה! אפרסקים טריים הם פינוק נהדר במהלך הקיץ, בעוד בטטה מתאימה יותר לתפריט חורף.

 

ספקי מזון

כשזה מגיע למי שמספק את האוכל באירוע שלכם, ישנן לפניכם מספר אפשרויות מצוינות. הכוללות, חברות הסעדה שונות, דוכני מזון לאירועים ועוד. כאשר דוכני מזון לאירועים יכולים לספק לכם את הקרקע הפורייה לשילוב של מאכלים שונים ומקוריים.

דוכני מזון לאירועים

תפריטים מותאמים אישית

בדיוק כפי שאתם צריך לתכנן את מועד האירוע שלכם, אתם גם צריכים לתת דין וחשבון היכן ולמי אתם הולכים להגיש אוכל, תוך כדי התאמות אישיות לקהל האורחים שלכם. אם אתם עורכים אירוע ביישוב דתי, למשל (או פשוט יש לכם כמות גדולה של אורחים דתיים), שקלו לעבוד יחד עם השף או חברת הסעדה שיוכלו ליצור אפשרויות תפריט ספציפיות לחיך של קהל ספציפי.

 

תצוגה יוקרתית

אחרון חביב, גם האוכל וגם החלל בו הוא מוגש ונצרך צריכים להיראות ולהריח מדהים. משאית מזון מחייבת בדרך כלל שהאורחים שלכם יאכלו בחוץ. ארוחת ערב בישיבה דורשת חדר גדול מספיק לשולחנות וכיסאות כדי להכיל את הקבוצה שלכם. במקרה של בחירה בדוכני מזון אתם  חייבים לדעת את ההגדרה המוצעת על מנת לתכנן ביצוע מושלם של התפריט והשירות שאתם רוצים לספק, בליווי פרזנטציה יוקרתית.

 

לסיכום

האוכל שהולך להיות באירוע שלכם יקבע האם האירוע שלכם ייחשב למוצלח, ולכן את חייבים לעשות את המיטב לספק לאורחים שלכם מנות שיהיו מוכרות ומתאימות לטעמם. באמצעות חברה של דוכני מזון לאירועים, אתם יכולים לספק לאורחים שלכם את האוכל שהכי יתאים עבורם.

דוכני מזון לאירועים

מה היה לנו עד עכשיו?