דף הבית » אירועים ואטרקציות » איך לארגן אירוע מבלי לקרוע את הכיס?

איך לארגן אירוע מבלי לקרוע את הכיס?

אירועים, כידוע, עשויים לעלות לא מעט כסף. הקייטרינג, המפעיל והעיצוב של העוגה הם רק קצה הקרחון של ההוצאות שצפויות להיות לכם בעת ארגון של אירוע. בתקופה האחרונה, לא מעט אנשים שמים לב לחשבון העו"ש שלהם. אנשים אלו מצליחים לערוך אירוע על רמה מבלי לקרוע את הכיס. אם אתם רוצים להיות כמוהם ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל – תדעו שהגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נציין בפניכם את השלבים שיאפשרו לכם לארגן אירוע מבלי לקרוע את הכיס.

 

השלב הראשון – תבחרו מכל דבר כמה אפשרויות

ישנו מגוון רחב של אירועים, ולכל אירוע יש צורך בארגונים שונים. כשאנחנו אומרים ארגונים, אנחנו מתכוונים לארגון של קייטרינג, מפעיל, עיצוב של עוגה ולעיתים גם אולם ועוד. אם עד היום בחרתם בקייטרינג מסוים או במפעיל מסוים וישר סגרתם איתם תאריך, מהיום אתם פועלים באופן שונה.

אם אתם רוצים לארגן אירוע מבלי לשבור את הכיס, אתם צריכים לבחור לפחות 3 אפשרויות פוטנציאליות מכל דבר. כן, קראתם נכון, אתם צריכים לבחור ב-3 חברות קייטרינג, 3 אולמות וכו'. סביר להניח שאתם תוהים למה אתם צריכים לבחור יותר מאפשרות 1. התשובה לכך מאוד פשוטה – כי אתם הולכים לערוך השוואת מחירים ביניהם.

 

השלב השני – תערכו השוואות מחירים

בשלב זה, אתם צריכים לרשום תחילה על דף את 3 האפשרויות שיש לכם מכל תחום, ליד כל אפשרות, תשאירו קו ריק למשל: קוסם לילדים ___.
להלן דוגמא לרשימה שאתם יכולים לכתוב:

מפעיל

  • קוסם לילדים שהיה ביום הולדת של גיא השכן _______
  • ליצנית ______
  • אמן חושים _______

 

קייטרינג

  • "על טעם וריח אין להתווכח" (הקייטרינג מהחתונה של רום) _______
  • תותי פרוטי ______
  • בשר בשר ______

 

לאחר שיש לכם רשימה שכוללת את כל התחומים, אתם יכולים להתחיל בהליך שלשמו התכנסנו – השוואת המחירים. כעת, אתם צריכים ליצור קשר עם כל מפעיל מכל תחום ולבדוק מהי הצעת המחיר הטובה ביותר שהוא יכול להציע לכם. את הצעת המחיר של כל אחד, יש לרשום על הקו הריק שהכנתם מראש. סיימתם למלא את כל הקווים הריקים? מצוין! כעת, תעברו לשלב הבא.

 

השלב השלישי – תבחרו את האפשרויות הזולות ביותר

כעת, לאחר שסיימתם למלא את כל הקווים, תהיה מולכם התמונה המלאה שתאפשר לכם לדעת מיהו המפעיל הזול ביותר מכל תחום. כל מה שנותר לכם לעשות זה רק לבחור את המפעיל הזול ביותר ולהתקשר אליו כדי לשריין את התאריך שבו אתם מתכננים לקיים את האירוע.

לאחר שתסיימו ליצור קשר עם כל המפעילים, תוכלו לראות מול עיניכם את סכומי הכסף הגדולים שחסכתם בכך שערכתם רשימה מסודרת. בהזדמנות זו, אנו מאחלים לכם שיהיה לכם אירוע ייחודי ולא יקר. תהנו!

 

כובע של קוסם

מה היה לנו עד עכשיו?