דף הבית » אירועים ואטרקציות » איך מצלמים אירוע עם מופע של אמן חושים? כל הטיפים לתמונות הכי טובות

איך מצלמים אירוע עם מופע של אמן חושים? כל הטיפים לתמונות הכי טובות

אירוע של אמן חושים הוא מופע על חושי מרגש ומבדר במיוחד, המעביר את קהל הצופים חוויה שלמה ומיוחדת מאוד. כצלמי המופע, נרצה להעביר את כל התחושות הללו דרך התמונות – ועל כן נרצה לצלם את המופע בצורה הטובה ביותר שנוכל. במאמר הבא נסביר כיצד תוכלו לעשות זאת. צילום מופע מכל סוג היא אינה משימה כל כך פשוטה, כצלמים עלינו לדעת כיצד ללכוד את הרגעים המרגשים של המופע וכיצד להעביר את התחושות והריגוש דרך התמונות. מופע אמן חושים מעביר את הצופים בו חוויה שלמה מלאה בתחושות שונות – בלבול, ריגוש, צחוק – את כל אלו נרצה ללכוד בתמונות מקצועיות ואיכותיות. איך עושים את זה? הכול במאמר הבא.

 

מהו מופע של אמן חושים?

אמן חושים הוא אמן הניחן בתכונות שונות שעבור רוב האנשים הנתפסות כתכונות על טבעיות לחלוטין. לדוגמא – קריאת מחשבות, חיזוי העתיד, כיפוף מתכות ועוד. הצגת היכולות הללו מבדרת בצורה בלתי רגילה, ולכן קהל הצופים עוברים חוויה ייחודית ויוצאת דופן שלרוב לא התנסו בה בעבר – מה שהופך את החוויה כולה על חושית ומרגשת בצורה שקשה להסביר למי שלא התנסה בחוויה הזו. לפרטים נוספים היכנסו ל – https://yaron-mind.co.il . כצלמים, מוטלת עלינו האחריות לצלם את האירוע בצורה המקצועית והאיכותית ביותר – אחד מהדברים החשובים יהיה כמובן ללכוד את הקהל ברגעים המרגשים במהלך המופע ולהעביר את הקסם דרך התמונות.

 

על מה חשוב להקפיד בצילום האירוע?

קיימים מספר דברים חשובים שמוטב לא להקל בהם את הדעת, על מנת להצליח לצלם את התמונות האיכותיות ביותר – עלינו להקפיד על מספר דברים בסיסיים שיעזרו לנו להוציא את התמונות הטובות ביותר שנוכל לצלם. הדבר הראשון עליו נצטרך להקפיד הוא כמובן התאורה – עלינו לצלם את הקהל ואת אמן החושים יחד מזוויות מחמיאות, הן מבחינת מיקום המצלמה והן מבחינת התאורה. לדוגמא, יכול מאוד להיות שאמן החושים יטייל על הבמה במהלך המופע, ועל הבמה תעמוד תאורה – בכל פעם שהתאורה תהיה מאחורי גבו מומלץ להימנע מצילום, שכן התמונה לא תצא איכותית.

מוטב לתפוס את אמן החושים כשהתאורה נמצאת מלפניו כך שאיכות התמונה תהיה גבוהה והתמונה עצמה תצא ברורה. דבר נוסף חשוב שנקפיד עליו, הוא כמובן מיקום המצלמה – בין אם מדובר במצלמה העומדת על חצובה ובין אם מדובר בצילום בתנועה, מוטב שתקפידו על זווית ומיקום המצלמה ביחס לאמן החושים וביחס לקהל – תוכלו לשחק עם הזוויות ולצלם את אמן החושים ממספר זוויות, רחוקות וצילומי תקריב יחס יביאו לתוצאות נהדרות. לסיכום, כצלמי מופע אמן חושים עלינו להקפיד על מקצועיות וגיוון – כך נוכל להבטיח שנספק את התוצאות האיכותיות ביותר.

וידאו

מה היה לנו עד עכשיו?