דף הבית » אירועים ואטרקציות » איך תבחרו את הצלם הטוב ביותר לחתונה שלכם

איך תבחרו את הצלם הטוב ביותר לחתונה שלכם

חתונה היא אחד השיאים בחייו של אדם, אך מצריכה יכולות ארגון והפקה של ממש.

בהפקת חתונה ישנם בעלי מקצוע שחייבים למצוא ואי אפשר להתפשר על איכותם, כגון די ג'יי או להקה, מאפרת, קייטרינג וכמובן בחירת הצלם.

למעשה, הצלם הוא אחד מבעלי המקצוע החשובים שתבחרו לחתונה, שכן איכות עבודתו משפיעה על האופן בו תוכלו לראות ולהיזכר בחתונה שלכם גם שנים אחרי.

איך מוצאים את הצלם המתאים? ריכזנו עבורכם את הדברים החשובים

 

לא לזלזל בחיבור ובכימיה

יש לא מעט שחושבים שהדבר היחיד שחשוב בצלם הוא הכישרון שלו ויכולתו לצלם סטילס ו-וידאו ברמה גבוהה. אלו בהחלט דברים חשובים, אך לא פחות חשוב מכך הוא החיבור עם הצלם והכימיה איתו. בסופו של דבר אתם צריכים להרגיש בנוח להגיד לו מה לעשות ואיך אתם רוצים שהכלי ילך, וזכרו שמדובר ביום קצת מלחיץ וצריך לקחת את זה בחשבון. בחרו אך ורק צלם שאתם מרגישים שיש לכם חיבור איתו ותרגישו איתו נוח בחתונה.

 

עבודות קודמות

בניגוד לבעלי מקצוע אחרים שתמונות של התוצרים שלהם לא תמיד מייצגות אותם נאמנה, אצל צלמים תמונות מייצגות את התוצרים שלהם הכי טוב – כי התוצרים הם התמונות. לא בוחרים צלם לפני שרואים תמונות ועבודות קודמות שלו, וזאת לא רק מפני שאתם צריכים לראות אם הוא צלם טוב ומוכשר אלא גם לראות אם אתם מתחברים לסגנון שלו. כך למשל, יש צלמים אוהבים סגנון טבעי לעומת אחרים שמעדיפים לביים את הסיטואציה.

בקשו מהצלם לראות תמונות משלבים שונים של חתונה, מההתחלה ועד הסוף וכך תוכלו לקבל רושם אמיתי. אם אפשר, בקשו לראות תמונות מ2-3 חתונות לפחות מכיוון שלפעמים יש חתונות בהן הכל הולך חלק בעיקר בגלל זוג פוטוגני, ואתם רוצים לראות איך הצלם מצלם באירועים שונים.

 

המלצות המלצות המלצות

עבודות קודמות זה חשוב מאוד, אך הן לא תחליף להמלצות. כמעט אין צורך להגיד את זה בעידן שבו יש מידע זמין על הכל באינטרנט, אך חשוב להפנים שלא לוקחים צלם ללא המלצות קודמות. רצוי לוודא שההמלצות אמינות, ולא למשל מתבססות על המלצות שפירסם הצלם על עצמו באתר האינטרנט שלו.

 

מחיר

פקטור נוסף חשוב הוא המחיר. חשוב לעשות סקר שוק ולבדוק כמה מקובל לקחת בחתונה עבור השירות שאתם רוצים – ולא רק כדי לוודא שאתם לא משלמים יותר מדי. למעשה, מחיר זול באופן חריג צריך להדליק נורה אדומה, וזאת משום שבדרך כלל מחיר כזה מעיד דברים לא טובים על איכות העבודה. עם זאת, במידה ובדקתם על הצלם הכל כולל המלצות ועבודות קודמות תוכלו לקחת אותו גם אם הוא זול (אך זה לא דבר שקורה הרבה).

 

מצאו את הצלם המתאים לכם

מחפשים צלם לחתונה? במנוע החיפוש של וואלה! מזל טוב תוכלו למצוא הכל על חתונות ולארגן את החתונה בקלות ללא כאב ראש.

כנסו עכשיו >> https://mazaltov.walla.co.il

צלמה מקצועית

 

מה היה לנו עד עכשיו?