דף הבית » אירועים ואטרקציות » 5 דרכים לשמור על מזכרת מחגיגת הבת מצווה

5 דרכים לשמור על מזכרת מחגיגת הבת מצווה

אם תשאלו כל נערה מתבגרת, מהו הרגע המשמעותי ביותר עבורה בגיל "העשרה", כנראה תשמעו את התשובה "אירוע בת המצווה".

אירוע זה, החל בתור מצווה דתית לבנים בגיל 13, ונקרא בר מצווה.

לאט לאט, בעולם המודרני, החלו גם חגיגות בת המצווה, לבנות בגיל 12.

עם הזמן, הפך אירוע זה לתחרות הפקות בין כל מתבגרות ישראל, והוריהן.

לאור ההוצאות הכספיות הרבות, והפקות הענק של אירועים אלו, חשוב לדעת איך לשמור על מזכרת הולמת לאירוע.

 

הדרך המסורתית

בכל אירוע משמעותי בו תהיו בחייכם, תוכלו לפגוש גם את איש המגנטים, ועוזרו הנאמן, הצלם. שני בעלי מקצוע אלו, עובדים יחד ומפיקים תוך כדי האירוע, תמונות לכל המעוניינים בכך. דרך זו, הינה הדרך המקובלת בחברה, וגם האפקטיבית ביותר עבור המוזמנים, שכן הם מקבלים את המזכרת באותו הרגע. את המגנטים, רבים תולים על דלתות המקרר, וכך יכולים לאסוף מגנטים מכל האירועים במהלך חייהם, וליצור זכרונות רבים מרגעים שמחים שעברו. אם תרצו המלצות על חבילות בת מצווה וצלמים מקצועיים, תוכלו להיכנס לאתר, https://bat-mitzvah.org.il .

 

טוויסט מסורתי

אומרים, שתמונה שווה אלף מילים, אך סרטון שווה אפילו יותר! את האירוע, תוכלו לצלם בעזרת צלם מקצועי, אשר מתמחה בצילומים, והפקת סרטונים. כך, תוכלו לשמור לעצמכם יותר מסתם תמונה, אלא ממש סרט או סרטון, שהוא אוסף של הרגעים הטובים ביותר, מן האירוע. על מנת, לשתף את כל משתתפי האירוע בסרטון אותו תקבלו, תוכלו להעלות אותו לאתר היוטיוב, או לשלוח אותו למוזמנים, ברשתות החברתיות השונות.

 

פרטים נבחרים

אחת הדרכים הטובות ביותר להיזכר במשהו, היא לחוש בפריט שמזכיר לכם את האירוע. לכן, השאירו מן האירוע, פריט לבוש אחד, כמו שמלת בת המצווה, או הכתר ששמתן על הראש. כך, בכל פעם שתסתכלו על חפצים אלו, תיזכרו באירוע המרגש שלכן, בלוק היפה שהיה לכן, ובהרגשת האושר אשר שררה סביבכם בכל שלב, ושלב באירוע.

 

אין כמו המוזיקה

למוח שלנו, יש המון דרכים להגיע אל הלב, כאשר אחת הדרכים הינה המוזיקה. בעזרת המוזיקה, אנו יכולים להיזכר ברגעים משמעותיים שעברנו, בהם התנגן אותו השיר, שאתם שומעים שנים אחר כך. אם תרצו לחזור אחורה, לאותם הרגעים המאושרים, בהם נכנסתן לאירוע בשמלה נוצצת, או שמא רקדתן על הרחבה עם כל החברים, תוכלו לשמור את הפלייליסט של הדיג'יי ששכרתן. כך, בכל פעם שתרצו להיזכר באירוע, תוכלו לשמוע את השירים מהפלייליסט. לא תשימו לב, איך בשנייה אחת תחזרו שנים אחורה, אל בת המצווה.

 

המוזמנים

אין דבר יותר מרגש, מאשר העלאת זכרונות עם הקרובים, האהובים עליכם. אם תרצו להיזכר בבת המצווה שלכן, מזוויות שונות וממוזמנים שונים, תוכלו פשוט לבקש מאותם המוזמנים, לספר את זיכרונותיהם מן האירוע, ובין רגע כולכם תריצו בראשכם זכרונות מאושרים מאותו היום.

 

מארז

מה היה לנו עד עכשיו?