דף הבית » צילום » שואלים את המומחים: כך צלמי האירועים מוציאים את התמונות הכי טובות!

שואלים את המומחים: כך צלמי האירועים מוציאים את התמונות הכי טובות!

תהיתם פעם איך תמונות מקצועיות יוצאות כל כך טובות? אולי לא נוכל לחשוף את כל הסודות המקצועיים של צלמי האירועים, אבל במאמר זה נלמד אתכם איך הם עושים את זה כדי שבפעם הבאה כשאתם מזמינים צלם אירועים מקצועי, תדעו להבין למה הוא עומד לפתע במקומות מסויימים או מצלם מזוית שונה ותוכלו לזהות מיד מיהו צלם מקצועי ואמין. 

 

צילום אירועים מזוית אחרת

בין אם האירוע שלכם קטן ומכיל רק קומץ אנשים אהובים ובין אם יש לכם אירוע גדול ורב משתתפים, כולם רוצים תיעוד מקצועי של האירוע כדי לקחת הביתה קצת זכרונות מיום השמחה הגדול ולהתגאות בכך שהם יצאו ממש מעולה בתמונות. על מנת לתפוס את הרגע בעין המצלמה ולאחר מכן להכין אלבומי תמונות, מגנטים לאירועים או פוטובלוק, צריך צלם מיומן בעל עין מיוחדת.

צילום אירועים

צילום אירועים מקצועי זה שמוליק חזן

צלם האירועים המומלץ שמוליק חזן הינו צלם אירועים מקצועי בעל נסיון רב בכל סוגי האירועים, קטנים כגדולים, בין אם הם עסקיים ובין אם הם שמחות משפחתיות. עם השנים פיתח שמוליק 'עין ייחודית' כדי לתפוס את הרגע המאושר בחיי אנשים עם צילומים ספונטניים, צילומים שבהם המצולמים אינם משגיחים במצלמה וממוקדים בהתרגשות ובשמחה ובכך ניתן לתעד את האור בעיניים והחיוך הרחב, את השמחה והלב המתרחב מרוב גאווה. בנוסף לתמונות הספונטניות ניתן גם להצטלם תמונות תדמית, תמונות סטודיו לזוגות ומשפחות בכל שלב בחיים ועוד.

 

כך צלמי האירועים מוציאים את התמונות הכי טובות

במהלך האירוע, הצלם מלווה את חתני וכלות השמחה ואת האורחים המגיעים כבר משלב קבלת האורחים ועד לאחרון החוגגים. להלן מעט טיפים לצילום התמונות הכי טובות:

  • בחירת רקע מושלם לתצלום משפחתי, או כל העובדים יחדיו, ביום האירוע עצמו לתמונה משותפת.
  • בחירת החשיפה, הצבע, הזוית בזמן הצילום עצמו, ולאחר מכן עיבוד התמונה באמצעות תיקוני צבע, חשיפה, גוון האור, קונטרסט וטכניקות שונות כדי ליצור תמונה ייחודית בעלת מראה מיוחד.
  • לכידת הרגע הכי שמח, הכי מרגש, הכי מפתיע במהלך האירוע, את הבעות הפנים, את הדמעה בזוית העין, את החיוך המתמלא, אלו הרגעים שבהם אולי המצולמים אינם שמים לב שצילמו אותם, אך מתעד את הרגע המרגש ביותר בחייהם.
  • בחירת האמצעי המתאים ביותר לצילום בכל שלב של האירוע, וידיאו, סטילס, פולרואיד ועוד, ולאחר מכן עיבוד התמונות לפוטובלוק או מגנטים על פי בחירתכם כדי להעניק לאורחים מתנה מושלמת כהוקרה על כך שהשתתפו בשמחתכם.

 

מקצועיות ונסיון זה שם המשחק

שמוליק חזן הינו צלם אירועים מנוסה וותיק בתחום עם אלפי אירועים ברזומה העשיר, ביניהם אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים או אירועים פרטיים בזוית מיוחדת שתופסת את הרגע המרגש ביותר ומנציחה אותו לתמיד.

צילום אירועים

מה היה לנו עד עכשיו?

צלם מגנטים
צילום
איך בוחרים צלם מגנטים?

בחירה בצלם מגנטים מצריכה היכרות מעמיקה עם התחום. שכן, מדובר בבעל מקצוע שצריך לעמוד בכל מיני קריטריונים חשובים שיאפשרו בסופו של דבר לספק את השירות

קרא עוד »