דף הבית » אירועים ואטרקציות » הלילה כן הולכים לישון

הלילה כן הולכים לישון

איך שוב נפלנו בבחירת בית מלון? איך זה הגיוני בכלל שמה שגילינו במציאות, לא היה דומה בשם צורה לתמונות שראינו באתר? ולמה השכנים שלנו, שילמו פחות על אותו חדר באותו המלון לפני שנה? מכירים את השאלות? יותר מזה,

שאלתם את עצמכם את השאלות הללו לאחרונה? אין ישראלי אחד שלא נתקל, לפחות פעם אחת, במצב דומה.

איך אפשר להימנע מזה ולדעת שאנחנו בוחרים טוב? זה אפשרי בכלל?

יש לנו חדשות בשבילכם – זה לגמרי אפשרי, גם אם זה ידרוש קצת יותר מאמץ וקצת יותר השקעה זמן מצדכם.

 

 אתרים ייעודיים או חיפוש עצמי?

מחפשים מלונות בפורטוגל? מקלידים מלונות בהולנד ובודקים לאן זה ייקח אותכם? מה עדיף?

כמובן דרך אתרים ייעודיים, הרבה יותר קל ונוח למצוא את כל המלונות שיש לאזור שנבחר, להציע. האתר ידאג להראות לנו את המרחק בין המלון לבין מרכז העיר ושאר מידע חשוב, שללא האתר הייעודי, סביר להניח שלא היינו מגיעים אליו.

אז מה עושים, אתם שואלים? נעזרים באתרי ייעודי, שדרכו ניתן להגיע לרשימת בתי מלון שמתאימה לצרכים שלכם – מרחק מנקודה כזו או אחרת, חדר כושר בבית מלון או אחד שמתאים במיוחד לילדים ואז מחפשים אותו עצמאית.

אבל גם בזה לא נסתפק, לעיתים כדאי ליצור קשר בעצמכם עם בית המלון ולבדוק, האם יש איזשהם דילים מיוחדים בתקופה שאתם מגיעים או האם, בשל כמות גדולה של ימים שאתם מעוניינים להישאר, תוכלו לקבל הנחה משמעותית.

נכון, מדובר בהשקעה של זמן, אך תאמינו לנו, זה שווה את זה.

 

אמין או לא?

כלי עזר נהדר שיש לנו במקרה זה ,זה לחפש תגובות של אנשים שביקרו בו. פה, חשוב להבין שלא קיימים מקומות שאין עליהם אפילו תגובה שלילית אחת. מספיק שהיו לאורח שכנים, שראו טלוויזיה בווליום גבוה מספר דקות אחרי השעה 10 בלילה, כאשר הוא רגיל לשכב לישון ב9:59 בדיוק והופה, יש לנו תגובה שלילית.

אז תשקיעו קצת זמן בקריאה של התגובות, כן גם השליליות. אם התגובות הן על דברים מהותיים כמו ניקיון זה דבר אחד ואם התלונה היא על זה שארוחת בוקר היא רק 4 סוגי גבינה ולא 6 כמו שהובטח, זה משהו אחר לגמרי.

 

ואם התאכזבנו?

אז תנו לנו לספר לכם, שאפשר להחליף מלון. כן, גם באמצע השהייה. מה שצריך לעשות, זה לוודא מראש במה זה כרוך ומה הסנקציות מבחינת התשלום. אם המלון לא מצא חן בעיניכם ומדובר בליקויים בדברים בסיסיים ומהותיים ביותר – אל תסבלו. השקעתם ממיטב כספכם ומגיע לכם להנות מהחופש, שחיכיתם לו זמן כה רב.

 

איך בוחרים אזור מומלץ?

ושוב, נחזור לחברנו הטוב ביותר – גוגל שמו. תחפשו מידע רלוונטי, על אזור בו המלון נמצא. למה? כי ברומא, אזור של תחנה מרכזית, שהוא אזור מרכזי ביותר, הוא לא מקום מומלץ לטיולים בשעות הערב והלילה ואולי יהיה לכם פחות נעים לחזור למלון, בשעות מאוחרות. דוגמא נוספת, אזור Gare du Nord  בפריז, אומנם נחשב למקום נוח, בעיקר למי שמגיע מחוץ לעיר או שפריז היא תחנת מעבר מבחינתו, אך זה אזור שלרוב מומלץ לתפוס מרחק ממנו.

המלצה נוספת – google maps. כן נכון, אולי זה קצת ישעשע אותכם, אבל אין כמו לראות במו עיניכם את בתי המגורים ובתי העסק בסביבה, על מנת להבין מה זה האזור שבחרתם. וכל זה, מבלי לבטל את עניין הטוקבקים והמלצות אונליין של אורחים שכבר שהו באזור.

 

 אז בעצם, הכל מסתכם בחיפוש גוגל?

בגדול התשובה היא כן, אבל זה גם מה שמקל לנו על החיים, אותו ריכוז מידע שיוצג בפנינו, במקום אחד.

בואו נשמח שכלי עזר כל כך גדול כמו גוגל זמין לנו, נשקיע את הזמן בשביל שהשקעה כספית שלנו תהיה הכי נכונה עבור החופשה שלנו.

מיטה

 

מה היה לנו עד עכשיו?