דף הבית » אירועים ואטרקציות » הפקות מתאימות עבור אירועים עסקיים

הפקות מתאימות עבור אירועים עסקיים

ישנן סיבות שונות לחגיגות בעסקים שונים – התכנסות לקראת החגים, ציון אירוע מרגש בתולדות החברה כמו עסקה גדולה או התרחבות, וגם "סתם" רצון לשבור את השגרה לעובדים. כיצד ניגשים לתכנן אירוע עסקי ואילו הפקות מתאימות לכך? במדריך הבא ניתן לכם את כל הדגשים שיעזרו לכם לתכנן את האירוע העסקי הבא שלכם

 

סיבות שונות לאירועים עסקיים

ישנם אירועים שונים שבהם תרצו לארגן הפקה חיצונית בעסק שלכם: זה יכול להיות אירוע לעובדים לקראת יציאה לחופשת חג, כנס מקצועי שהחברה שלכם מארחת עם אורחים מכובדים, רצון לציין אירוע חשוב בתולדות החברה כמו עסקה מוצלחת, התרחבות, או שינוי אסטרטגי חשוב, וגם כמיטב מסורת "חמישי שמח" לפעמים תרצו סתם לארגן הפקה לעובדים כדי לרענן אותם, לשמח אותם ולשבור את שגרת העבודה שלהם.

כדי להפוך את ההפקה למוצלחת כדאי לזכור שקהל העובדים הוא קהל מגוון, ולכן כדאי להזמין אמן חושים לאירועים עסקיים שמתמחה בהתאמת המופע לקהל עסקי ולא לקהל חברתי או משפחתי.

 

קהל מגוון של קולגות

כדי לתכנן את ההפקה המדויקת לחברה שלכם יש להבין מי עומדים להשתתף בו. האם מדובר בעובדים וותיקים שמכירים זה את זה זמן רב? האם מדובר במחלקה חדשה שמצטרפת לחברה וותיקה? האם זאת חברה צעירה שעובדיה עדיין מנסים להבין מהי התרבות הארגונית שלה? כל הדברים האלה יעזרו לכם להבין כיצד יש לתכנן את ההפקה שלכם.

אמן חושים לאירועים עסקיים מכיר היטב את סוגי הקהלים השונים, ואם תיידעו אותו מראש מה אופי האירוע ומי המשתתפים בו הוא יוכל להתאים את המופע כך שיהיה מותאם לקהל הייחודי באירוע שלכם.

 

הפקה גדולה? הפקה קטנה?

כיום בעידן חברות ההייטק יש הרבה מאוד סוגים של הפקות עסקיות: יש מסיבות ענק של חברות הטכנולוגיה, שמזמינות את מיטב אמני ישראל, אך בניגוד למה שנהוג לחשוב זהו מיעוט האירועים. רוב האירועים העסקיים הן של חברות קטנות יותר או של מחלקות (ולא חברה שלמה). אמן חושים מסוגל לרתק קבוצה קטנה כגדולה, אך עליכם להבין קודם מה גודל האירוע אותו אתם מתכננים.

 

אמן חושים לאירועים עסקיים – מתאים לכל קונטקסט

אמן חושים מומחה בריתוק הקהל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מופע של מנטליסט אינו מיועד לילדים, והוא כולל משחקי מחשבה מתוחכמים שמיועדים לקהל בוגר. זאת הסיבה שבגללה מופע כזה מצוין לאירועים עסקיים, משום שההפתעה המשותפת שכולם חווים יחד מגבשת את הקבוצה, ובמקביל מדובר במופע הולם ומכבד שלא יגרום לאף עובד או עובדת להרגיש לא בנוח.

מופע של אמן חושים יכול להתאים לאירועים לכבוד החג אבל גם כמופע סיום לכנס עסקי או לפגישה חשובה במיוחד. כשאתם ניגשים לתכנן את האירוע העסקי שלכם שימו לב מה גודל האירוע ומי המשתתפים בו וכך תוכלו לתרום להצלחת האירוע.

אירועים עסקיים

מה היה לנו עד עכשיו?