דף הבית » אירועים ואטרקציות » כל סודותיו הכמוסים של הקוסם נחשפים

כל סודותיו הכמוסים של הקוסם נחשפים

ניתן לומר בבטחה שרובנו לקחנו חלק בעבר במופע קסמים בעברנו, בין אם בתקופת הילדות ובין אם בחיינו הבוגרים. לרוב, יצאנו מהמופע מבולבלים ותוהים כיצד קרו התופעות בהן חזינו זה עתה – הקסמים בהם צפינו הם למעשה תעתועים ותרגילי אחיזת עיניים בהם מתורגלים הקוסמים. על מנת להבין את מאחורי הקלעים של מופע קסמים על כל סוגיו, יהיה עלינו לעבור הכשרה של ממש – הקוסמים מחזיקים ביכולת לתעתע בנו ולהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי ממש לנגד עינינו. במאמר הבא נחשוף מספר סודות כמוסים שהיו מנת חלקם של אלו שעברו את ההכשרה בתחום הקוסמות – ונשפוך קצת אור על הערפל השורר על מופעי קוסמות בארץ.

 

מהו מופע קסמים?

מופע קסמים מאופיין בתרגילי אחיזת עיניים ותעתועים ויזואליים שעבור הצופה מתפרשים כ – ״קסמים״, כך גם קטן האמונה הגדול ביותר יצא מבולבל לחלוטין מהמופע ויתהה כיצד הדברים שצפה בהם אכן קרו. לפרטים נוספים היכנסו ל – https://yago.co.il . מופע קסמים לרוב נערך בצורה אינטראקטיבית, כיוון שהקוסם יזמין אורחים מהקהל להשתתף במופע באופן פעיל ולהציג עמו את כישוריו המרשימים, כיום קיימים תרגילים מפורסמים יותר ומפורסמים פחות – מה שמעניק לצופה הזדמנות לחזות בקסמים שלא צפה בהם בעבר.

 

תרגילי קוסמות – הקסם נחשף!

קיימים תרגילי קוסמות פשוטים למדי שכל אחד יוכל לבצע ולהרשים את קרוביו, ריכזנו עבורכם מספר תרגילים פשוטים שתוכלו לנסות לבצע בעצמכם –

 

לאן נעלם המטבע?

בתרגיל הבא תוכלו לבצע תרגיל אחיזת עיניים פשוט למדי – בו תעלימו מטבע בתוך ידכם. מדובר בתרגיל פשוט מאוד מכיוון שכל שתצטרכו הוא להצמיד לאמה שלכם דבק דו צדדי ולכסות אך ורק את החלק התחתון של ציפורן האמה שלכם – רצוי להשתמש בדבק שקוף ולא נראה. השלב הבא יהיה להציג את המטבע בכף ידכם, וכשתאגרפו את היד תוכלו להדביק בתנועה את המטבע לדבק כך שייעלם ולא יופיע על כף היד.

 

קסם הגפרורים

מדובר בתרגיל פשוט מאוד  שיגרום לכם להיראות כמי שמחזיק בכוחות על טבעיים. החזיקו שני גפרורים בעזרת האצבע והאגודל בצורה שיצמדו אל האצבעות, כשתרימו את האצבע הגפרור ייצמד אליה וכך יווצר מעין פתח בינו לבין האגודל שלכם – דרך הפתח הזה העבירו את הגפרור השני. מעבר מהיר ייראה כאילו העברתם את הגפרורים זה דרך זה.

 

קטשופ מרחף

קסם משעשע למדי – הצטיידו בבקבוק מים ובשקית פשוטה של קטשופ, מלאו את בקבוק המים כמעט עד סופו והכניסו את שקית הקטשופ לבפנים וסגרו את הבקבוק לחלוטין. את הבקבוק תחזיקו מלמטה ולחצו מעט על הבקבוק – האשלייה שתתקבל היא ששקית הקטשופ מרחפת. לסיכום, קסמים הם תחביב מהנה למדיי ולרוב מדובר בתרגילים פשוטים שניתן ללמוד לאט ובזהירות. התנסו בהם ותיהנו מקריאות התפעלות מקרוביכם בארוחת הערב הקרובה.

דברים של קוסם

מה היה לנו עד עכשיו?