דף הבית » כללי » למה לבחור בסטודיו שמלות הכלה של לירון פרטוש

למה לבחור בסטודיו שמלות הכלה של לירון פרטוש

הרשת התמלאה בימים האחרונים בפוסטים וסרטונים של כלות טריות שממליצות להגיע לסטודיו שמלות הכלה של לירון פרטוש. החלטנו לבדוק את העניין בעצמנו, כדי להבין מה הוביל לשיח הער בנושא וגילינו שיש אמת בפרסום. אם אתן רוצות לגלות מה גרם לנשים רבות להיכנס לסטודיו המדובר ולצאת ממנו עם שמלה, כדאי שתקראו את המדריך הנוכחי. שכן, זה יציג בפניכן את 7 הסיבות העיקריות שהובילו לתופעה הנרחבת.

 

סיבה ראשונה: הקפדה על הפרטים הקטנים

שמלות הכלה שיוצאות מהסטודיו של פרטוש עוצבו בקפידה רבה, תוך מחשבה על הפרטים הכי קטנים. דוברות הצרפתית שביניכן וודאי מבינות מנין הדבר נובע. שכן, המשמעות של שם המשפחה של לירון בצרפתית הוא "על ידי נגיעה". עובדה זו רומזת על כך שהיא נולדה לשמח כלות, פשוט בגלל שהיא שמה דגש על כל חרוז וכל תפר. לא צריך להיות מומחים גדולים בעיצוב, כדי לראות את ההקפדה הזו ולהעריך אותה.

 

סיבה שנייה: יש שמלות במגוון עיצובים

יש לא מעט כלות שחולמות על שמלה מסוימת שהתגלתה להן בחלומות. יש מי שמדמיינות את שמלת הבוהו המושלמת, בזמן שאחרות חולמות על גזרת בת הים הקטנה. אם אתן מזדהות עם חלומות אלה, כדאי שתפסיקו את החיפושים הממושכים ברשת ופשוט תבקרו באתר של פרטוש: https://www.lironpartouche.com/. אם טרם הבנתן את הרמז, נספר לכן שהשמלה שחלמתן עליה נמצאת במרחק נגיעה מכן, באתר של המעצבת. שכן, באתר יש מגוון עצום של שמלות שמחולקות ל – 3 קטגוריות עיקריות:

 

  • שמלות קלאסיות
  • שמלות עם מחוך
  • שמלות חלקות

 

אל תטעו לחשוב שקטגוריות אלו מסכמות את האתר כולו. שכן, גלישה באתר תגלה לכן שיש שמלות שמאופיינות באוף שולדרס, שמלות חלקות, שמלות עם מחוך, שמלות שניות והרשימה עוד ארוכה.

 

סיבה שלישית: מתאים לפלאז סייז!

זה לא פשוט כלל למצוא שמלת כלת מחמיאה שמתאימה לנשים במידות גדולות. אנו מכירות בתופעה זו מקרוב, ולכן החלטנו לשים עליה דגש בעת כתיבת מדריך זה. אנו מודות שבשלבים הראשונים של הבירור (עוד לפני שנכנסנו לאתר) חשבנו שנגיע שוב למעצבת שלא מכירה בנשים המלאות. לשמחתנו, הופתענו לגלות שפרטוש מציעה מגוון עצום של שמלות שמתאימות לנשים מלאות וגם לנשים הריוניות. אם אתן עונות על קטגוריה זו, כדאי לכן להיכנס לאתר ולגלות בעצמכן את המבחר הקיים בו.

 

סיבה רביעית: יש שמלות צנועות

כשראינו את קטגוריית השמלות הצנועות באתר, היה לנו ברור שנתעכב עליה מעט. נדגיש שנשים רבות בוחרות ללבוש שמלות צנועות בחתונתן מסיבות שונות. יש מי שרוצות לכבד את הרב, אחרות דוגלות באורח חיים דתי או שההורים שלהם חיים כך. זה לא משנה מה הסיבה שמובילה אתכן לבחור בשמלה צנועה, אנחנו כאן כדי לומר לכן שתוכלו למצוא שמלות מרהיבות שיכסו את האזורים המוצנעים, מבלי להתפשר על העיצוב.

 

סיבה חמישית: אפשר לקבוע פגישת התרשמות

רכישה של שמלת כלה צריכה להיעשות תוך מחשבה מעמיקה. לכן, חשוב לבדוק שהסטודיו הנבחר יעניק לכם את מלוא תשומת הלב והזמן הדרוש. עובדה זו מובילה אותנו להציג בפניכן את הסיבה החמישית שנוגעת לתיאום פגישת ייעוץ מראש. שכן, פרטוש תשמח לקבל אתכן בסטודיו ולהציג בפניכן את השמלות שיתאימו לכן מכל בחינה (סגנון אישי אהוב, מבנה גוף ועוד).

 

סיבה שישית: הזמינות

מי מכן שנכנסו לאתר של פרטוש, נתקלו וודאי באפשרויות השונות ליצירת קשר עמה. אם טרם עשיתן זאת, נספר לכן שתוכלו לשוחח עם פרטוש באמצעות אחת או יותר מהדרכים הבאות:

  • טלפון
  • וואטסאפ
  • טופס יצירת קשר
  • אימייל
  • ביקור בחנות

זהו קריטריון חשוב שצריך לבדוק לפני שפונים לסטודיו לשמלות כלה. שכן, כל אחת רוצה להיות בטוחה  ב – 100% בזמינות של המעצבת. הרי תמיד יהיו לנו שאלות ובקשות. ראוי להדגיש שהמידע שהוצג עד כה מאפשר לנו להבין דבר נוסף שבחרנו להתעכב עליו. נסביר שמדובר במעצבת שיודעת דבר או שניים על שירות לקוחות איכותי. שכן, זו מאפשרת לכל לקוחה למצוא את הדרך המתאימה לה ליצירת קשר.

 

סיבה שביעית: הלוק הסופי

הסיבה האחרונה שתגרום לכן לפנות לסטודיו שמלות הכלה של פרטוש נוגעת ללוק הסופי שאין שני לו. אם קראתן את המדריך עד כה, אתן וודאי מבינות שמדובר בשמלות שעוצבו בטאץ' אישי, כך שלא תוכלו למצוא אותן במקומות אחרים. כלומר, הבחירה בפרטוש היא הנכונה ביותר עבורכן, במיוחד אם חשוב לכן לעמוד תחת החופה בלוק ייחודי שלא נראה על אף כלה אחרת.

 

השורה התחתונה – זה הזמן לבחור את שמלת כלה!

עכשיו אתן מכירות ב – 7 הסיבות שגורמות לנשים רבות להיכנס לסטודיו שמלות הכלה של לירון פרטוש ולצאת ממנו עם שמלת כלה מושלמת. בשלב זה נותר לכן רק לתאם פגישת ייעוץ בדרך המתאימה לכן ביותר ולגלות בעצמכן את העולם הקסום והמנצנץ שנמצא מאחורי דלת הסטודיו של פרטוש.

שמלת חתונה1

מה היה לנו עד עכשיו?