דף הבית » אירועים ואטרקציות » 3 סדנאות לימי הולדת שמצטלמות מושלם

3 סדנאות לימי הולדת שמצטלמות מושלם

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי באופן הבחירה של סדנאות לימי הולדת. אם בעבר היה נהוג לבחור בסדנאות לימי הולדת לפי התוכן, היום יש התעניינות יותר בצד הצילום. שכן, ילדים וילדות יודעים שהם רוצים לקבל תמונות טובות בסיום יום ההולדת. הרי הם צפויים להעלות אותן לרשתות החברתיות. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק מהן הסדנאות הטובות ביותר שמצטלמות מושלם וחזרנו עם 3 כאלה.

 

תכירו את המוחות שעומדים מאחורי המדריך

אם אתם מכירים את המדריכים שלנו, אתם וודאי יודעים שאנו מסתייעים בכל פעם בגורמים שיודעים דבר או שניים אודות הנושא שבו אנו עוסקים. הפעם, יצאנו לפגוש ילדים וילדות שחגגו ימי הולדת שהצטלמו מושלם (ויש לנו הוכחות – ראינו את התמונות בעצמנו והבנו שבאמת מדובר בימי הולדת פוטוגניים במיוחד). קיבלנו מהם מעל ל – 50 הצעות לסדנאות ובסופו של דבר, בחרנו את ה – 3 שהצטלמו הכי טוב שיש. שכן, אין לנו מקום במדריך לפירוט על מספר רב כל כך של סדנאות. אנו רוצים לנצל את הבמה ולהודות לכל אלו שסייעו. שכן, בזכותם, מדריך זה עולה לרשת והוא צפוי להביא למודעות רחבה בנושא.

 

סדנא מספר 1 שמצטלמת מושלם – סדנת פיות

הסדנא ה – 1 שאתם פשוט חייבים להכיר נקראת סדנת אבקת פיות. היא מתאימה לכל חובבי וחובבות הפיות למיניהם. בסדנה זו הילדים מקבלים את האביזרים הבאים:

  1. תחפושות של פיות
  2. אוזניים של פיות
  3. איפור עם נצנצים

כך שכל אורח ואורחת יכולים להתחפש לפיה ולהיות חלק ממסיבה גדולה. העניין הזה כבר מצטלם טוב. אפשר כמובן להוסיף עוד אפשרויות משחק ודרמה ליום ההולדת, אבל זה כבר למדריך אחר. שכן, אנחנו מתמקדים בעיקר בפן הפוטוגני.

 

סדנא מספר 2 שמצטלמת מושלם – סדנת אפייה ופיסול בסוכר

הסדנה השנייה היא סדנת אפייה ופיסול בסוכר. במרבית המקרים, המשתתפים מקבלים קאפקייק שיצא מן התנור והם יכולים לעצב אותו איך שהם רוצים. בסדנה מסוג זה יש מבחר רב של עיצובים. כך שמי שרוצה יכול לבחור עיצוב של כדורגל, פיות, חדי קרן או כל נושא אחר שהוא מתחבר אליו.

 

סדנא מספר 3 שמצטלמת מושלם – סדנת עיצוב חולצות

סדנה זו נתפסה בעינינו כמיוחדת ביותר. מדובר בסדנה שמאפשרת לכל אחד מהמשתתפים לקבל חולצה במידה שלו. לאחר מכן, ניתן לקשט אותה באמצעות הדבקה של פייטים וכל מיני אביזרים שונים. מי שרוצה יכול גם לעצב לעצמו חולצת טיי דיי ולקבל אותה בסיום יום ההולדת. התמונה של הילדים והילדות עם חולצות מעוצבות בסיום יום ההולדת היא פשוט מיוחדת במינה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 3 הסדנאות שמצטלמות מושלם. כעת, כשיש לכם את המידע, נותר לכם רק לבחור את הסדנא המתאימה לכם ביותר. נאחל לכם שתבחרו נכון ושיהיה לכם בהצלחה!

בצק

 

מה היה לנו עד עכשיו?