דף הבית » טיפים בצילום » סדנת צילום בסמארטפון – מה לומדים שם ולמי זה מתאים?

סדנת צילום בסמארטפון – מה לומדים שם ולמי זה מתאים?

שמתם לב שהמצלמות הדיגיטליות נעלמו מהעולם? מרביתן מעלות אבק במרתפים ובארונות האחסון. שכן, הסמרטפונים תפסו את מקומן והם מאפשרים לנו לצלם בכל מקום ובכל זמן. מדריך זה יציג בפניכם את הסדנה שתלמד אתכם לצלם תמונות מקצועיות באמצעות הסמרטפון. הישארו כאן ותגלו את התחביב החדש שיכול להפוך בן רגע למקצוע.

 

הקדמה: תכירו את הסדנה

מדובר בסדנה שמתקיימת באופן פרטני (אחד על אחד) או לקבוצות. השתתפות בה תגלה לכם את כל הסודות שישדרגו את התמונות הפשוטות שאתם מצלמים מידי יום בסמרטפון. חשוב לציין שאין מדובר בלימוד פרונטלי משעמם, אלא בחוויה מרתקת שכוללת התנסות. שכן, בשלב הראשון תוצג בפניכם מצגת שתפרט את כל ההסברים ותאפשר להכיר בטעויות הנפוצות ואופן התיקון שלהן. בשלב השני, תוכלו לתרגל בעצמכם את החומר, תוך יציאה למרחב פתוח או באזור שבו הסדנה מתקיימת. כאשר המטרה הסופית היא להכיר בטכניקות צילום ועריכה.

 

רגע, אבל מה יצא לי מזה?

בסדנה תוכלו להכיר בכל הטיפים החשובים שהייתם צריכים עד היום כשניסיתם לצלם נופים, אנשים או אפילו את עצמכם בסלפי. בירור שערכנו מול אנשים שהוזמנו אל סדנת צילום בסמארטפון גילה שמדובר בטיפים שנוגעים לנושאים הבאים: משחקי אור וצל, חשיפה, חיתוכים, צילום בתנועה ופרספקטיבה, תקריב ומאקרו, צילומי פנורמה, קומפוזיציה, פרופורציות ועוד. בסופו של דבר, כל משתתף יוצא מהסדנה עם אוסף צילומים מרהיב.

סדנת צילום

הסדנה מתאימה לכולם

כידוע, כל אחד מאתנו מחזיק במכשיר סלולרי שמשמש אותו לצילום תמונות וסרטונים. עובדה זו מובילה אותנו למסקנה ברורה בכל הנוגע לקיום הסדנה – היא מתאימה לכולם: ילדים, מתבגרים, מבוגרים ועוד. חשוב לציין שמארגני הסדנאות מציעים לקיים את הסדנה באירועים ומפגשים מסוגים שונים, לדוגמא:

  • ימי הולדת
  • מסיבת רווקות
  • בת מצווה או בר מצווה
  • מפגש משפחתי
  • יום כיף מטעם העבודה ועוד

 

החשיבות בבחירת סדנה מומלצת

יש היצע רחב של סדנאות צילום ברחבי הארץ, אך רק חלק נחשבות למומלצות. אנחנו כאן כדי להציג את העובדה החשובה הזו שתוביל אתכם בסופו של דבר לבחירה נכונה. נציע לערוך חיפוש מקיף ברחבי הרשת שיאפשר לקרוא את חוות דעתם של גולשים שלקחו חלק בסדנאות השונות. תוכלו להגיע למידע רלוונטי זה תוך גלישה לפלטפורמות הבאות:

  • אתרים מקצועיים של מארגני סדנאות (בחלק מהמקרים מופיעות חוות דעת בתחתית או בצד העמוד)
  • לשונית הביקורות של גוגל שמאפשרת לראות את הדירוג שניתן למארגני הסדנא
  • פורומים וקבוצות פייסבוק

 

השורה התחתונה

סדנת צילום בסמרטפון מאפשרת לכל אחד לשדרג את התמונות שהוא מצלם במכשיר הנייד שברשותו. בשלב זה אתם יודעים שהשתתפות בסדנא, תאפשר להכיר בכל הטיפים החשובים שיובילו לצילום מקצועי. נאחל בהזדמנות זו שתבחרו בסדנת צילום מומלצת וחווייתית שתקנה לכם את הכלים שהיו חסרים עד כה.

סדנת צילום

מה היה לנו עד עכשיו?

עדשה
טיפים בצילום
דברים שחובה להביא לצילומי תדמית

חשיבות צילומי התדמית בימינו, חשוב לייצג את התדמית העסקית באופן מכבד שניראה טוב ומתאים לרוח העסק אותו רוצים לצלם. הוויזואליות בתקופה הזו מהווה פתח ליצירת

קרא עוד »
חופה בים
טיפים בצילום
איך לצלם את טקס החופה

טקס החופה הוא אחד הטקסים הוותיקים והפופולאריים  בעולם כל דת וחברה במנהגים ובצורה שלה. בטקס בו מתאחדות שני אנשים מתוך אהבה, רצון ושמחה אין דרך

קרא עוד »