דף הבית » כללי » צילומים על יאכטה או סירה בים – מה חובה להכין

צילומים על יאכטה או סירה בים – מה חובה להכין

לקראת אירוע בעיקר כזה חשוב כמו חתונה, זוגות שונים נוהגים לעשות צילומים מיוחדים יחד. יש כאלה שבוחרים לעשות זאת בטבע ביער או פרדס, כאלה שרוצים משהו אינטימי בבית, חלק בגינה, חלק ברחוב או במקום מיוחד שמאפיין את הזוג, חלק בים ויש כאלה שממש בלב הים, בצילומי יאכטה. אם אתם נמנים בין האחרונים, אתם מוזמנים ומוזמנות לקרוא את הכתבה שלפניכם.

 

שלב ראשון

ראשית כל, אתם תצטרכו להזמין יאכטה מראש למועד שתרצו. כדאי לבדוק ולהשוות אופציות. לדוגמא מרכז השייט מציע סוגים שונים של שייט. אם תרצו שזה ישלב צילומי זוגיות כדאי להגין את זה למקום ולבקש שיכינו עבורכם יאכטה מתאימה.

כך לדוגמא כדאי לבחור יאכטה שתתאים לקונספט של צילומים, כאשר יש מקום גם עבורכם וגם הצוות והצלם. בנוסף, צריך מקום להתארגן עם בגדים וציוד וכן, אופציות שונות של מיקומים על היאכטה להצטלם מזוויות שונות ומגוונות. היאכטה צריכה להיות יציבה ונוחה עבורכם ליום צילומים שלם.

 

רוח ולחות

בים כידוע יש לחות ורוחות לעיתים, לכן כדאי להיערך גם לכך מכל הבחינות. חשוב לבחור בגדים מתאימים ונוחים, לבנות להבין טאצ' אפ של איפור ואביזרים לסדר את השיער גם במזג אויר בעיתי כמו לחות. כדאי לדאוג למגנים מהרוח במידת הצורך ולעמדה נוחה לצלם כדי שיחזיק את המצלמה בצורה יציבה ונוחה.

בנוסף, לעיתים בים הרוח מעיפה טיפות של מים, חשוב לדאוג שלצלם תהיה מצלמה עם הגנות ממים וכיסוי שימנע את המרה של הטיפות על העדשה. כמובן שחשוב שיביא ציוד אקסטרה ליתר בטחון, הכולל עוד סוללות, עדשות נוספות, מצלמות שונות ועוד. אתם לא רוצים להתחיל יום צילומים באמצע הים ולגלות שאין את כל הציוד הנדרש.

 

מחלת ים

ידוע כי לעיתים יכולות להיות בחילות בים, בעיקר בשיט או על יאכטה וספינה. חשוב להיערך גם לכך, לשתות הרבה מים, לאכול דברים קלילים לפני הצילומים. בצילומים עצמם להיות בכוננות למצב שכזה.

 

חכמים בשמש

בנוסף, כדאי לשים קרם הגנה, לבוא ערוכים עם כובע ומשקפי שמש וכמה שיותר לנסות לעשות את הצילומים בשעות הפחות חמות. תצטיידו עם הרבה מים ותנסו לישון טוב בלילה שלפני. כמו כן, כדאי לעשות מידי פעם הפסקות לשבת קצת בצל ולהירגע. מקסימום קפצו למים ותעשו טבילה קצרה כדי להתרענן. זה בטוח לא יזיק ויכול להוסיף פן נוסף וקליל יותר לצילומים שלכם.

 

בסיכומו של דבר

צילומי זוגיות הן חוויה טובה וכיפית ולעשות אתם בים על יאכטה יכול להיות כיף מיוחד ולהוציא תמונות מיוחדת. חשוב להיערך לכך בהתאם, החל מבחירת יאכטה מתאימה, מרווחת ויציבה. בהמשך לדאוג לעניין הלחות והרוח, להתכונן עם איפור ואביזרים מתאימים. בנוסף, לשמור על עצמכם מבחינת השמש החמה, לשתות הרבה מים ולהגן כמה שיותר. כמו כן, דאגו לעניין כמו מחלות ים שעלולות לצוץ.

יאכטה ים

מה היה לנו עד עכשיו?