דף הבית » צלם לאירועים פרטיים » צילומי בוק בת מצווה » צילומי בוק בת מצווה על הגשר

צילומי בוק בת מצווה על הגשר

צילומי בוק לבת מצווה יכולים להתקיים במגוון של מיקומים.
אם אתם מעוניינים בקונספט מיוחד, צילומי בוק בת מצווה על הגשר עשוי להתאים לכם.
חשוב מאוד שתדעו כי מדובר ביום של טיול במהלכו תצטרכו לעבור בין גשרים. קחו בחשבון כי ייתכן ותאלצו לפצל את הצילומים לכמה ימים מכיוון שיש גשרים שנמצאים במרחק כמה שעות אחד מהשני ועדיף שתנוחו בין לבין.
בנוסף, כדאי שתיקחו אתכם צידה לדרך, בקבוק מים, שמיכה לפיקניק, נשנושים ועוד.
אם אתם מתלבטים איפה להצטלם, דעו שאתם לא צריכים לטוס לחו"ל בשביל לערוך צילומי בוק על הגשר.
אספנו במיוחד בשבילכם כמה גשרים בהם אתם יכולים להצטלם בארץ:

 

הגשרים התלויים בנשר

בשכונת רמות יצחק שנמצאת בנשר נמצא פארק עירוני ובו שני גשרים שתלויים באורך 70 מטרים כל אחד.
הגשרים הללו נישאים על כבלי פלדה מעל אפיק נחל מהפנט.
אנחנו ממליצים להגיע ולהצטלם על הגשרים התלויים כאפשרות ראשונה מכיוון שאנחנו מאמינים שאלו גשרים עוצרי נשימה עם אווירה של חו"ל.

 

בוק בת מצווה על הגשר התלוי בנחל בשור

הגשר נמצא בפארק אשכול והוא תלוי מעל נחל הבשור. בשביל להגיע אל הגשר התלוי אתם תצטרכו להגיע ברכב בנסיעה איטית לאורך הנחל. מדובר ביום של טיול ממש.
לפני הגעתכם למקום חשוב להראות לילדת בת המצווה את התמונות של הגשר. מדובר בגשר שתלוי בגובה רב ובצדדיו יש חבלים, לכן כדאי לבדוק מולה מראש כי היא לא מפחדת מגבהים.
במידה והיא מפחדת מגובה, אנחנו ממליצים לכם לעבור לאפשרויות הבאות.

 

גשר המיתרים

זהו מיקום שמתאים למי שמפחד מגבהים. הגשר אמנם נמצא מעל כביש סואן אך הוא אינו גבוה כמו הגשר התלוי והוא מרגיש יציב יותר לאלו שהולכים עליו בגלל שמדובר בגשר שעשוי מבטון יציב.
נערכים צילומי בוק על הגשר הזה באופן יום-יומי. מדובר בגשר שמאחורי נישא נוף מרהיב של הרי ירושלים. אתם יכולים לשמור את האפשרות הזו כאחרונה ביום הצילומים שלכם ולאחר שתסיימו את הצילומים שם תוכלו ללכת לטייל בעיר העתיקה ובכותל.

 

בוק בת מצווה על הגשר הצף בעין אפק

גם כאן מדובר באפשרות שמתאימה לאלו שחוששים מגבהים. הגשר אינו גבוה והוא עומד מעל מעיינות נובעים.
אם תשאלו את חובבי הטבע, הם יגידו לכם שאם אתם מתכננים לערוך צילומי בוק בת מצווה על הגשר הצף, אז כדאי שתגיעו בשעות הבוקר המוקדמות. הסיבה לכך היא שאין שם סככות או ציליות ובשעות החמות של היום עשוי להיות שם חם למדי.

אלו 4 ההמלצות שלנו עבורכם בשביל צילומי בוק בת מצווה על הגשר, חשוב לנו להזכיר לכם שצילומים אלה מתבצעים מתחת לשמש הקופחת. שימו לב שאתם מצוידים בשתייה קרה ונשנושים שיעבירו לכם את היום בנעימים.

 בוק בת מצווה על הגשר

מה היה לנו עד עכשיו?

בוק בת מצווה פיה ביער
צילומי בוק בת מצווה
צילומי בוק בת מצווה פיה ביער

הרבה בנות רוצות בת מצווה קסומה, הכוונה לאירוע עם תפאורה שתואמת ליער קסום. מדובר בתפאורה מלאה בקסם שההשראה שלה מגיע מעולם האגדות והפנטזיה. אם הייתה

קרא עוד »
בוק בת מצווה אורבני ראשית
צילומי בוק בת מצווה
צילומי בוק בת מצווה אורבני

תכננתם לערוך צילומי בוק בת מצווה אורבני במהלך הטיול שלכם באירופה אבל המצלמה התקלקלה רגע אחרי שהגעתם אל היעד? דעו שלא צריך לצאת מהארץ בשביל

קרא עוד »
בוק בת מצווה בים ראשית
צילומי בוק בת מצווה
צילומי בוק בת מצווה בים

אירוע בת המצווה של הילדה מתקרב? היא רוצה לערוך צילומים מקדימים בים ואתם לא יודעים במה הדבר כרוך? אספנו עבורכם שאלות נפוצות שנשאלו על ידי

קרא עוד »
צילומי בוק בת מצווה בטבע ראשית
צילומי בוק בת מצווה
צילומי בוק בת מצווה בטבע

מתכננים לערוך צילומי בוק בת מצווה בטבע? דעו כי צילומים שכאלו הם חוויה בלתי נשכחת שעלולה להיות מלווה בהתרגשות ובחשש. רגע לפני שתדברו עם צלם,

קרא עוד »