צילומי משפחה בים

עליכם לדעת כי הסוד לרעיונות הטובים ביותר של צילומי משפחה טמון בהכנות לסשן הצילומים המשפחתי שלכם. זו הסיבה שהרכבנו רשימה של רעיונות לתמונות המשפחתיות הטובות ביותר בחוף, שיעזרו לך ולמשפחתך ליצור את הדיוקנאות הטובים ביותר על חוף הים, וכמובן חוויית צילום נפלאה ביותר.

 

לבשו בגדים נוחים לסשן הצילומים

אם אתה מתלבט לגבי האופן בו צריך להתלבש עבור הצילומים בחוף הים, הטיפ מספר אחד שיש לזכור הוא למצוא בגדים שגורמים לך להרגיש בנוח. התחל את הרעיונות לתכנון הלבוש מוקדם מאוד, כך שתוודא שהכל נראה פשוט מושלם.

אתה רוצה לוודא ששום דבר בבגדיך לא יפריע לך ביום הצילום, ואתה תישאר מאושר ורגוע במהלכו. זכור, זה יופיע בתמונות המשפחתיות שלך.

 

תאמו צבעים

אנו ממליצים לתאם שניים-שלושה צבעים בין בני משפחתך. התמונות ייראו מושכות יותר מבחינה ויזואלית מאשר אם כולם יחליטו ללבוש את אותו הדבר.

 

לבשו צבעים סולידיים

צבעים סולידיים עוזרים לצלם שלך ליצור תמונות משפחתיות שמושכות את תשומת לב אלייך ולבני משפחתך, ולא רק ללבוש שלכם. לכן, נסו להגביל פאטרנים בולטים, במיוחד פסים גדולים. כמו כן, התרחקו מסמלים גדולים, גרפיקה ותווים.

 

נשים, בחרו חולצות ושמלות עם שרוולים

כולם נראים טוב יותר בתמונות משפחתיות עם כתפיים מכוסות מכיוון שכתפיים חשופות יוצרות אזור עור גדול יותר מהפנים ולכן מסבות את תשומת הלב מהפנים.

כמו כן, בתקופת הקיץ יש לנשים רבות קווי שיזוף שכנראה לא תרצו שיראו בפורטרטים המשפחתיים האמנותיים שלהן. הדרך הטובה ביותר להימנע מהם במהלך תמונותיך בחוף הים היא לכסות את הכתפיים בשרוולים.

 

בחרו הלבשה תחתונה לבנה עם הלבוש הלבן

אתה רוצה לוודא שהתחתונים לא נראים מתחת לבגדים שלך. זה חשוב מאוד כאשר אתה בוחר ללבוש בגדים לבנים לתמונות המשפחתיות שלך על החוף.

 

שמרו על התכשיטים פשוטים ומינימליסטיים

שוב, אנו רוצים לוודא כי הפנים שלך הם המוקד העיקרי בתמונות במהלך הצילום המשפחתי שלך, ולא שרשרת הזהב שלך, השעון האופנתי או העגילים הגדולים.

 

בחרו עיצובי שיער ואיפור טבעיים

אתה רוצה להיראות טבעי ונינוח, בדיוק כמו הסביבה בה אתה מצולם. אל תגזימו עם איפור מוגזם, עיצוב שיער מושקע מדי או תספורת חדשה לגמרי שאינכם רגילים אליה. משפחות רבות הולכות למאפרת מקצועית ביום הצילום על מנת לוודא שייראו טבעיים ונינוחים.

 

אל תשתמשו בקרמים ביום הצילום

בזמן צילומי משפחה בחוף היום, אתם כנראה תכרעו על גבי החול. אם העור לכם יהיה לח מקרם, החול יידבק אלייך ויהיה לא פשוט להוריד אותו. העצה הטובה ביותר היא לדלג על שימוש בקרם באותו יום.

 

תאכלו חטיף לפני סשן הצילומים

יש צלמים מקצועיים שלוקחים את המשפחה לצילום בבוקר, במהלך הזריחה. חשוב לשים לב שאתם אוכלים משהו קטן לפני הצילומים, כדי שלא תהיו רעבים תוך כדי, וכך תרגישו פחות בנוח.

צילומי משפחה לים

מה היה לנו עד עכשיו?

צילומי משפחה בטבע ראשית
צילומי משפחה
צילומי משפחה בטבע

הקיץ מלא באור שמש ופריחה, אז איזה זמן יותר טוב ומתאים ממנו בשביל לצאת לסשן צילום תמונות משפחתיות? אם מעולם לא עשיתם צילומי חוץ, יש

קרא עוד »