דף הבית » אירועים ואטרקציות »  3 טעויות שכדאי להימנע מהן בבחירת אנשי מקצוע לחתונה שלכם

 3 טעויות שכדאי להימנע מהן בבחירת אנשי מקצוע לחתונה שלכם

השאלה באיזה אנשי מקצוע לבחור לחתונה שלכם היא שאלה שמעסיקה רבים מכם, אותם זוגות צעירים שהתארסו ומתקרבים לתאריך החתונה שלהם בצעדי ענק מרגשים.

הלחץ וההתרגשות שמלווים אתכם עשויים לגרור טעויות רבות הקשורות לבחירת הנבחרת שתהפוך את הפקת אירוע החתונה המרגשת שלכם לאירוע של פעם בחיים.

מה הן הטעויות שיכולות לקרות בזמן תכנון החתונה וכיצד תוכלו להימנע מהן? המשיכו לקרוא.

 

3  טעויות שכדאי להימנע מהן בבחירת אנשי מקצוע לחתונה שלכם

כל זוג שמכין את עצמו לקראת היום המרגש ביותר בחייו עלול לטעות בבחירת אנשי מקצוע כמו תקליטן לחתונה ולהתאכזב, ולכן כדי שתוכלו להימנע מטעויות ולבוא מוכנים ככל האפשר, ריכזתי לכם רשימה של שלוש טעויות עיקריות שכדאי להימנע מהן:

 

1. אתם לא מתכננים מראש

כדי שתוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם התקיים כראוי ויענה על כל הציפיות שלכם, כדאי שתשבו ותחשבו איך אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה. מה ייכלל בו על מה תרצו לשים דגש? מה הדברים שאתם לא מוכנים לוותר או לא לוותר עליהם? וכדומה. כך תוכלו להיות מסודרים יותר בראש ולהוציא דברים מהכוח אל הפועל בדרך יעילה יותר.

 

2.. אתם לא עורכים תיאום ציפיות

עריכת תיאום ציפיות ביניכם לבין בעל המקצוע שאתם משכירים לטובת האירוע שלכם, תעזור לכם לתת להם להגיע להבנה מלאה של הצרכים והרצונות שלכם ולגבש עבורכם תוצאה שתספק אתכם.

כך למשל שכאשר אתם פונים לדי ג'יי במטרה לבנות לעצמכם סט שירים שילווה אתכם בכל שלבי האירוע, מהרגע הראשון בו אתם צועדים אל מתחת לחופה עד שלב הריקודים ברחבה ובונים יחד איתו תיאום ציפיות, אתם למעשה עוזרים לו לייעל ולהתייעל עבורכם.

DJ  שימי אוחיון יתאם יחד אתכם תפריט מוזיקלי מסודר הכולל התייחסות לכל השלבים של האירוע מתחילתו ועד סופו. שנות העשייה הרבות הפכו אותו לדי ג'יי מנוסה ומקצועי שביכולתו לשמוע ולהקשיב לרצונותיכם ולהוסיף קצת משלו כך שבסופו של דבר, תצאו מרוצים מכך שהצלחתם ליצור ביחד איתו סט שירים אשר מותאם אישית אליכם.

 

3. אתם לוקחים הצעות מחיר רבות מדי

נכון שסקירת מחירים היא התנהלות נכונה לגבי תקציב של כל דבר, בעיקר כשמדובר בהפקות גדולות כמו חתונה, אך שימו לב שאתם לא לוקחים הצעות מחיר רבות מידי, כי הדבר יגרום לכם לבלבול והתלבטות מיותרת.

אז מה הן הטעויות שעשויות לקרות בבחירת אנשי מקצוע לחתונה ואיך להימנע מהן?

טעויות קורות כתוצאה מחוסר תכנון נכון או מחשבה תחילה ואפילו כתוצאה מלחץ והתרגשות שגורמת לנו להתבלבל ולעשות דברים על רגל אחת. כדי שזה לא יקרה, יש צורך בתכנון מראש על ידי בניית צ'ק ליסט מסודר שיעזור לכם לעקוב אחר המשימות הכרוכות בהפקת ותכנון האירוע בדרך הטובה והנכונה ביותר.

כניסה לחופה

 

מה היה לנו עד עכשיו?