דף הבית » כללי » 3 יתרונות ברכב היברידי

3 יתרונות ברכב היברידי

נדמה כי בתקופה האחרונה כולם מדברים על הרכבים ההיברידיים ומנסים לקבל מידע מעמיק אודותיהם. כדי להביא למודעות מקיפה בנושא, יצאנו לפגוש את האנשים שחיים את התחום וביקשנו מהם להציג בפנינו את היתרון המשמעותי ביותר שיש ברכב ההיברידי שלהם. בסופו של דבר קיבלנו רשימה ארוכה של יתרונות ובחרנו את ה – 3 הנפוצים ביותר.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי המדריך

האנשים שישבו אתנו לקפה וציינו בפנינו את היתרונות הבולטים ביותר ברכבים ההיברידיים הם אנשים שרכשו לעצמם רכב כזה בשנים האחרונות. כתבנו לפני כמה שורות כי הם חיים את התחום. כך שחשוב להסביר לכם שאלה לא סתם נהגים, אלא אנשים שאוהבים את הרכב שלהם.

הם כל כך מחוברים אליו שיש להם פעם בשבוע תור קבוע לשטיפה פנימית וחיצונית וכמה מהם אפילו קוראים לו בשם. כך שאתם יכולים להבין שמדובר בבייבי שלהם. זו ההזדמנות להודות לאותם אנשים שהקדישו לנו מזמנם וסייעו לנו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

תכירו את היתרון ה – 1 ברכב היברידי: חיסכון בדלק

כל בעלי הרכבים שלקחו חלק במפגש שלנו אמרו שהם רואים באופן משמעותי את החיסכון בדלק. לאלי למשל יש טסלה. הוא ציין בפנינו שהשילוב שקיים בין שני המנועים של הרכב שלו מפחית באופן משמעותי את העלויות של הדלק. אם לא די בכך, המנוע נכבה באופן אוטומטי בכל פעם שיש עצירה מוחלטת של הרכב. אפילו בעת המתנה לרמזור ירוק

 

תכירו את היתרון ה – 2 ברכב היברידי: הטבות מס

רכבים היברידיים, כידוע, תורמים לאיכות הסביבה ומזהמים הרבה פחות בהשוואה לרכבים "רגילים". כך שמדובר ביתרון משמעותי שמאפשר לכל בעל רכב להיות בטוח שהוא לוקח צעד משמעותי בשמירה על הסביבה העולמית.

 

תכירו את היתרון ה – 3 ברכב היברידי: הטבות כספיות

למקרה שלא ידעתם, כדאי שתכירו בעובדה חשובה מאוד. הממשלה מעניקה לבעלי הרכבים הללו הטבות לא מבוטלות. למשל:

  • הפחתה בשיעור של מס הרכישה
  • רשויות מקומיות מאפשרות לרכבים מסוג זה להחנות בחינם בשטחי חנייה מסוימים שמוקצעים למטרה זו
  • האחזקה של הרכב הינה חסכונית ביותר בהיבטים של מיסוי נמוך ועוד

 

הכרתם את 3 היתרונות – מה עכשיו?

כעת ידועים לכם שלושת היתרונות המשמעותיים ביותר בשימוש ברכב היברידי, כך שנותר לכם רק לשקול אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם רכב שכזה. אנו ממליצים לכם לבצע נסיעת ניסיון ולהרגיש את ההבדלים שבין רכב שממונע על דלק לבין זה שממונע על חשמל.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את 3 היתרונות החשובים והנפוצים ביותר שנוגעים לשימוש ברכב היברידי. כעת, רגע לפני סיום אנו מאחלים לכם, קוראים יקרים שתבצעו בסופו של דבר את הבחירה הנכונה לכם ביותר. שיהיה בהצלחה ונסיעה טובה ובטוחה!

רכב היברידי

מה היה לנו עד עכשיו?