דף הבית » כללי » 5 רעיונות למתנות מגניבות במיוחד

5 רעיונות למתנות מגניבות במיוחד

לקראת החורף המתקרב כולנו היינו רוצים למצוא מתנה מתאימה שתשמח את האהובים שלנו. בחירה של מתנה היא דבר מורכב. מצד אחד היינו רוצים לפנק את הקרובים לנו עם מתנה מקורית, כזו שסביר להניח שעדיין אין להם. מנגד, היינו רוצים לדעת שיהיה להם מה לעשות עם המתנה הזו ושהיא לא תשכב אצלם בארון ללא שימוש. כאן ניתן לכם דוגמא לכמה מתנות כאלו. 

 

מחזיק מפתחות

המתנה הראשונה שעליה נספר לכם היא מחזיקי מפתחות עם תמונה. מחזיקי המפתחות הללו שונים ממחזיקי המפתחות הרגילים בכך שניתן להוסיף אליהם תמונה. מדובר על מחזיקי מפתחות איכותיים בעלי מראה יוקרתי, כך שהתמונה שתשימו תשתלב היטב במחזיק המפתחות. התמונה תוכל להיות כל תמונה שתבחרו כך שתוכלו לשים תמונה משותפת שלכם יחד, לוגו של חברה או כל דבר אחר.

מחזיק מפתחות

בקבוק יין ממותג

עוד מתנה מקורית שאין מתאימה ממנה לליל חורף קר זה בקבוק יין ממותג. בקבוק יין הוא דבר שישראלים מאוד אוהבים, ואתם רק תצטרכו לבחור מדבקה מתאימה שאותה תוכלו לשים על הבקבוק. מדובר במתנה מתכלה, כך שמי שיקבל אותה בוודאי יעשה בה שימוש. חשוב כמובן לבחור יין שמתאים בתור מתנה, ולעצב בצורה נכונה את המדבקה שהולכת להיות על גבי בקבוק היין.

 

סט מפנק לחורף

מתנה חורפית נוספת זה סט ייעודי לחורף. הסט הזה יכול להיות כרבולית עם נעלי בית, או אפילו סט מצעים תואם שיעביר את החורף בצורה נעימה יותר. עליכם להקפיד על מוצר איכותי, שגם יהיה אסתטי מצד אחד, ויחד עם זאת גם מספיק מפנק כדי שמי שיקבל אותו לא יוריד אותו מעצמו במשך כל החורף.

 

כוס תרמית איכותית

אף אחד מאיתנו לא אוהב את הלחץ בבוקר להספיק לשתות את הקפה עוד לפני היציאה לעבודה. זו בדיוק הסיבה שאתם חייבים להכיר את הכוס הזו. מדובר על כוס שתוכל לשמור את הקפה שלכם רותח גם במהלך הנסיעה, תוך כדי זה שהיא תבטיח שאף טיפה ממנו לא תלכלך אתכם. העיצוב של הכוס ישדרג פלאים את חווית השתייה שלכם.

כוס תרמית איכותית

סט כושר לבית

המתנה האחרונה היא סט אביזרי כושר לבית. אם אתם רוצים לשמור על כושר גם בימים קרים, המכון הכי טוב לזה הוא שהמוצרים יהיו קרוב אליכם. במקום לצאת מהבית לחדר הכושר, או למתקני הכושר הקרובים אליכם תוכלו לבצע אימון שלם בתוך הבית. הסט יכול להכיל משקולות ביתיות, רצועות אימון, מזרון וכל מה שצריך כדי להעביר אימון ביתי בצורה הכי טובה שאפשר.

 

לסיכום

קנייה של מתנה היא תמיד דבר מסובך. מצד אחד חשוב לנו שהמתנה תהיה מקורית, ויחד עם זאת אנחנו גם רוצים שהיא תהיה כזו שיש מה לעשות איתה. האיזון הזה יכול להקשות עלינו בבחירת המתנה. כאן קיבלתם סקירה על מספר מתנות שמתאימות לזה.

5 רעיונות למתנות מגניבות במיוחד

מה היה לנו עד עכשיו?