דף הבית » טיפים בצילום » איך לצלם את טקס החופה

איך לצלם את טקס החופה

טקס החופה הוא אחד הטקסים הוותיקים והפופולאריים  בעולם כל דת וחברה במנהגים ובצורה שלה.

בטקס בו מתאחדות שני אנשים מתוך אהבה, רצון ושמחה אין דרך לא להנות ולרצות לזכור את הרגע הזה כל החיים.

כל זוג משקיע ובוחר את הרב שמתאים לו, אופי ואורך הטקס ואיך לא ירצו שהרגע ישמר לעד.

לפניכם טיפים לצילום החופה.

 

  1. טיפ ראשון הוא לחופה עצמה ללא קשר לצילום, בחרו את האופי המתאים לכם ולאו דווקא מה שההורים שלכם עשו לפני 30 שנה. היום יש מגוון אופציות וכל רב לחתונה מתאים את עצמו לאופי הזוג למשל שיספרו עליכם בדיחות או סיפורים יפים, יקצרו את הטקס או דווקא יאריכו ויתנו פרשנויות מעניינות. ישנה חשיבות רבה לאופי וההחלטות שלכם בטקס.
  2. קחו יותר מצלם אחד – גם צלם ממש טוב ואנרגטי שזז ממקום למקום לא יוכל להיות באותו הזמן בכמה מקומות שונים. יש רגעים בחתונה שאתם רוצים לתעד כמה מקומות, דוגמה קלאסית היא החופה. החתן צועד אל החופה ואז הכלה, תמונות בלתי נשכחות הן הפרצוף של החתן מחכה לכלה שתגיע אליו או ההתרגשות על פניה הכלה והמלווים שלה. האורחים שכל כך אוהבים אתכם ומתרגשים להיות ברגע הזה. שם תרצו כמה צלמים שכל אחד יתעד רגע אחר בלי להפריע לכם בטקס או לאורחים לצפות בטקס.
  3. צילום וידאו + סטילס – גם אם כרגע לא נראה לכם שתרצו להוציא סרט חתונה הגיוני מאוד שדווקא את החופה תרצו לראות שוב, המון זוגות מספרים שתוך כדי החופה וכלל החתונה יש קטעים שלמים שנמחקים מהזיכרון מכל ההתרגשות והאנשים שמקיפים אותם לכן זיכרון שמצולם באיכות ומזווית טובה יהיה מעולה בשבילכם לראות וכמובן להשוויץ לילדים.
  4. תדרוך הצלמים – לפני החתונה והחופה בפרט תדרכו את הצלמים מה חשוב לכם לתפוס בעין העדשה. כמובן שצוותי צילום חתונות מקצועיים מכירים את כל הרגעים הקטנים ויודעים מה זוגות בדרך כלל אוהבים אך בכל זאת כדאי לעבור על זה, אולי תפתיעו אותם. למשל הדוגמאות הקלאסיות הן הצעידה לעבר החופה, מבטי האורחים, רגע הורדת ההינומה, טבעות, קבלת הנדוניה, שבירת הכוס, נשיקה והרגעים לא נגמרים מכיוון שכל הטקס הוא נפלא בפני עצמו.
  5. בחירת שיר – שיר כניסה לחופה הוא אחד הפרמטרים האישיים והמעניינים בכל הסיפור הזה, אפשר לבחור שיר לכניסת החתן ושיר אחד לכניסת הכלה. שמענו בחירות מגוונות מאוד מזוגות שונים, חלק אוהבים את הז'אנר הרומנטי שמברך את בני הזוג ואת האהבה ויש כאלה שדווקא יותר בעניין של מוזיקת טרנס שמחה ומקפצת.

 

לסיכום

אל תשכחו שהחתונה היא האירוע שלכם לא משנה כמה ינסו להכניס לכם דעות של אחרים. בחרו הכל על פי רצונכם והאופי שלכם, מזל טוב!

 

חתן וכלה

מה היה לנו עד עכשיו?

עדשה
טיפים בצילום
דברים שחובה להביא לצילומי תדמית

חשיבות צילומי התדמית בימינו, חשוב לייצג את התדמית העסקית באופן מכבד שניראה טוב ומתאים לרוח העסק אותו רוצים לצלם. הוויזואליות בתקופה הזו מהווה פתח ליצירת

קרא עוד »