דף הבית » טיפים בצילום » 4 טיפים לצילומי ניו בורן מוצלחים

4 טיפים לצילומי ניו בורן מוצלחים

מזל טוב! נולד לכם תינוק חדש ואתם רוצים לעשות לו צילומי ניו בורן. הנה 4 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לקראת הצילומים ושידאגו שהתוצאה תהיה מוצלחת.

 

איכות הצלם

בחנו מראש את הצלם אותו אתם רוצים להעסיק בשביל צילומי הניו בורן שלכם. חפשו תיק עבודות, שמעו המלצות ובדקו שהמחיר תואם את האיכות. לכל צלם הסגנון שלו, בדקו שסגנון הצילום של הצלם לטעמכם ושיש לו וותק וניסיון בצילומי ניו בורן. לא תרצו שהתוצאה תהיה לא טובה ואז תאלצו למצוא צלם חדש וכך ההוצאה תהיה כפולה.

 

התארגנות

ארגנו את הדברים להם תזדקקו ביום הצילומים מראש. לרוב התינוקות מצולמים בעירום חלקי – עטופים בשמיכה, עם צעיף או כובע, אם זה לא לטעמכם הביאו לתינוק בגדים והקפידו להביא מספר סטים, בין היתר חשוב להביא כמות מספיקה של טיטולים וכל שאר הציוד לו עשוי להזדקק התינוק שלכם, קחו בחשבון שמדובר בתינוק מאוד קטן – צילומי ניו בורן לרוב נעשים בגילאים שבין מספר ימים בודדים ועד כשבועיים.

הקפידו לצאת מוקדם במיוחד לפני השעה שנקבעה לצילומים, עם תינוקות אי אפשר לדעת, ואתם עלולים להיאלץ להיעצר בצד הדרך להאכלה או להחלפה של טיטול. חוץ מזה, צריך לקחת בחשבון את הפקקים בדרכים.

 

להורים

חלק בלתי נפרד מצילומי הניו בורן, זה הצילומים עם ההורים. וודאו שאתם לבושים בבגדים מתואמים ונוחים. תהיו רגועים וסבלניים, תינוקות בוכים, פולטים, ורעבים אז אל תופתעו אם לא הכלי ילך חלק. כדאי שתיקחו איתכם סט בגדים נוסף בשבילכם, חבל שבקושי תספיקו להצטלם וכבר תמצאו את עצמכם עם כתמי פליטות. 

 

אוכל

כמו שאתם דואגים לתינוק שלכם לבקבוקים דאגו גם לעצמכם. הצילומים עשויים לקחת מספר שעות, לכן כדאי שיהיה לכם דבר מה לאכול וגם משהו לשתות. אתם תהיו נינוחים יותר אם אכלתם דבר מה ושתיתם מספיק, וכך הצילומים יעברו ביתר קלות. רעב וצמא עלולים לגרום לכאבי ראש ולעצבנות ולחץ, דבר שיעיב על יום שבסך הכל צריך להיות חוויה מהנה להורים ולתינוק החדש.

קחו בחשבון שמלכתחילה אתם קצת לחוצים ומתרגשים, בכל זאת מדובר בתינוק הקטנטן שלכם שרק נולד לפני כמה ימים, אז אם אפשר לא להוסיף ללחץ שלכם על ידי דבר פשוט כמו אכילה ושתייה, אז למה שלא תעשו את זה? 

 

לסיכום

הגיע הזמן לצילומי הניו בורן, בשביל תוצאה מוצלחת, כדאי שתקפידו על מספר דברים. בחרו בצלם איכותי על ידי בחינת תיקי עבודות ושמיעת המלצות. התארגנו מראש כדי להימנע מלשכוח דברים חשובים, קחו את כל הציוד הנחוץ לתינוק והקפידו לצאת מוקדם כדי להגיע בזמן, תינוק עלול לגרום לעיכוב בדרכים.

חלק מהצילומים כוללים צילום עם ההורים, לכן כדאי שתלבשו בגדים נוחים ותואמים, והביאו איתכם סט בגדים נוסף למקרה הצורך. דאגו לאכול ולשתות כדי שתהיו נינוחים ותוכלו ליהנות מהרגע. 

4 טיפים לצילומי ניו בורן מוצלחים

מה היה לנו עד עכשיו?

ספר
טיפים בצילום
טיפים לצילום בוק בת מצווה

הרגע המרגש בחייה של כל ילדה יהודיה הוא המעבר לנערה כלומר – הבת מצווה. עוד מלפני כמה עשרות שנים כל עניין המסורת של בת המצווה

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
דברים שחובה להביא לצילומי תדמית

חשיבות צילומי התדמית בימינו, חשוב לייצג את התדמית העסקית באופן מכבד שניראה טוב ומתאים לרוח העסק אותו רוצים לצלם. הוויזואליות בתקופה הזו מהווה פתח ליצירת

קרא עוד »
חופה בים
טיפים בצילום
איך לצלם את טקס החופה

טקס החופה הוא אחד הטקסים הוותיקים והפופולאריים  בעולם כל דת וחברה במנהגים ובצורה שלה. בטקס בו מתאחדות שני אנשים מתוך אהבה, רצון ושמחה אין דרך

קרא עוד »
צילומי סמאש קייק בקלות
טיפים בצילום
צילומי סמאש קייק בקלות

החלטתם לעשות לקטנטנים שלכם צילומי סמאש קייק – צילומים מתוקים של הילדים לצד עוגת יום הולדת. הנה כמה דברים שכדאי לדעת כדי שסשן הצילומים של

קרא עוד »
8 טיפים לצילום מקצועי
טיפים בצילום
8 טיפים לצילום מקצועי

חשבתם פעם איך לצלם תמונות מושלמות? רוצים לצלם בצורה מקצועית ולא יודעים איך? אז במאמר הבא נציג לכם טיפים מקצועיים שיעזרו לכם מאוד לצלם כמו

קרא עוד »