דף הבית » טיפים בצילום » צילומי ניו בורן עם אחים – הדרך הבטוחה להצלחה 

צילומי ניו בורן עם אחים – הדרך הבטוחה להצלחה 

מזל טוב! עוד ילד הצטרף למשפחה, והגיע הזמן לצילומי הניו בורן וכמובן, לא לשכוח את האחים שיצטלמו איתו או איתה גם הם. ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אוספים את הילדים לצילומים עם הבייבי החדש.

 

בגדים

הלבישו את הילדים בבגדים יפים, אך שיהיו נוחים להם, כדאי שהבגדים בין האחים יהיו בצבעים תואמים, כך התינוק החדש יהיה מה שיבלוט בתמונה. יתר על כן, עדיף בגדים ללא הדפסים או קשקושים שלא ימשכו את העין מהתינוק בחברת אחיו. ליתר ביטחון, כדאי שתביאו סט נוסף של בגדים, גם לתינוק, וגם לאחיו, לכל צרה שלא תבוא.

 

אוכל

ישנם מקומות בהם יגישו כיבוד קל למצטלמים וישנם כאלה שלא. כך או כך, כדאי שתביאו איתכם משהו שהילדים יכולים לאכול. ילדים רעבים פחות משתפים פעולה, ואף עלולים להפריע ליום הצילומים.

 

הכנה מוקדמת

אם הילדים שלכם גדולים מספיק, הסבירו להם מה הולך לקרות ביום הצילומים, מה מצופה מהם ומה התפקיד שלהם. ילדים צעירים יאהבו את הרעיון שיש להם תפקיד חשוב ביום הצילומים, ואם יש לכם רעיון למשימה קבועה שהם יכולים לעשות – כמו להיות אחראיים שכולם יהיו מסודרים או בשקט, גם זה יכול לעזור.

 

התארגנות

וודאו שאתם מוכנים ליום הצילום מבעוד מועד. הכינו את כל הדברים שאתם, הילדים והתינוק עשויים להצטרך מראש. באותו היום אתם תהיו בלחץ, וחבל שתשכחו משהו חשוב שהיעדרו עלול להרוס את יום הצילום. בנוסף, צאו מוקדם מספיק לפני השעה שנקבעה לצילומים, סשן הצילומים לוקח מספר שעות ועדיף שלא תאחרו אליו. קחו בחשבון פקקים שעלולים לעכב אתכם, ואם מיקום הסטודיו לא מוכר לכם, השאירו מרווח זמן לטעויות בדרך.

 

צילומי הניו בורן

אחרי שהאחים הצטלמו עם הבייבי החדש, הגיע השלב של צילומי הסולו של התינוק. אם יש באפשרותכם לקחת את האחים מהסטודיו לגמרי, מצוין. היעדרם בשלב הצילומים של התינוק ימנע הסחות דעת ובלגן שעלולים לעכב ולשבש את צילומי התינוק.

אם אתם לא יכולים לקחת אותם מהסטודיו, הביאו איתכם דברים שהם יכולים לעשות בשקט כדי שלא יפריעו או יסיחו את דעתו של הצלם. ספר, חוברת צביעה וצבעים, טאבלט או משחק כלשהו – העיקר שהכל יהיה בשקט.

 

לסיכום

כדי שצילומי הניו בורן עם האחים יעברו בשלום, כדאי שתקפידו על מספר דברים. דאגו לבגדים נוחים ותואמי צבעים לילדים, והכינו סט בגדים נוסף לכל ילד ליתר ביטחון. ארגנו מראש כל דבר שאתם עשויים להזדקק לו והתארגנו לצאת מוקדם מספיק כדי שתתחילו את הצילומים בזמן. דאגו להביא איתכם אוכל כדי להימנע מילדים רעבים, ילדים שבעים משתפים פעולה.

אם הילדים גדולים מספיק, הכינו אותם לקראת יום הצילומים והסבירו להם מה עתיד לקרות. בזמן צילומי התינוק קחו את האחים מהסטודיו כדי שלא יסיחו את דעת הצלם, או הביאו להם תעסוקה שקטה.

צילומי ניו בורן עם אחים – הדרך הבטוחה להצלחה 

מה היה לנו עד עכשיו?

עדשה
טיפים בצילום
דברים שחובה להביא לצילומי תדמית

חשיבות צילומי התדמית בימינו, חשוב לייצג את התדמית העסקית באופן מכבד שניראה טוב ומתאים לרוח העסק אותו רוצים לצלם. הוויזואליות בתקופה הזו מהווה פתח ליצירת

קרא עוד »
חופה בים
טיפים בצילום
איך לצלם את טקס החופה

טקס החופה הוא אחד הטקסים הוותיקים והפופולאריים  בעולם כל דת וחברה במנהגים ובצורה שלה. בטקס בו מתאחדות שני אנשים מתוך אהבה, רצון ושמחה אין דרך

קרא עוד »