דף הבית » טיפים בצילום » צילומי סמאש קייק בקלות

צילומי סמאש קייק בקלות

החלטתם לעשות לקטנטנים שלכם צילומי סמאש קייק – צילומים מתוקים של הילדים לצד עוגת יום הולדת. הנה כמה דברים שכדאי לדעת כדי שסשן הצילומים של הקטנטנים שלכם יהיה מוצלח וגם יעבור בקלות. 

 

איכות הצלם

כשאתם מחליטים לעשות את סשן הצילומים של הקטנטן או הקטנטנה שלכם אתם רוצים שהתוצאה תהיה מושלמת. אז כדי שזה אכן יהיה המצב, אחד הדברים שכדאי לוודא זה איכות הצלם. בדקו עבודות עבר של הצלם, שמעו המלצות, כך תוכלו לוודא שבחרתם את הצלם האיכותי ביותר לתמונות הסמאש קייק שלכם.

 

תפאורה

בדקו עם הצלם והסטודיו ששכרתם לצילומים אם ישנה גמישות בעיצוב התפאורה. חבל שתגיעו למקום, תראו תפאורה שלא מוצאת חן בעיניכם ואז תאלצו לזרום איתה בעל כורחכם, או לחזור הביתה ולהתחיל את כל התהליך מחדש. אם אין גמישות בתפאורה, בחנו עבודות עבר וצילומי סמאש קייק של הסטודיו בו בחרתם וכך תוכלו לדעת שגם התפאורה לטעמכם.

 

שינה ואוכל

סשן צילומים לוקח זמן, לעיתים אפילו כמה שעות. כדי שהסשן שלכם יעבור בקלות, והקטנטנים שלכם יהיו רגועים וישתפו פעולה, כדאי שיגיעו לסט הצילומים אחרי שישנו קצת ואחרי שאכלו. אם הצילומים הם בבוקר – וודאו שהילד שלכם אכל ארוחת בוקר שיכולה להחזיק אותו לכמה שעות.

אם הצילומים הם יותר מאוחר ביום – וודאו שהילד שלכם ישן את תנומת הצהריים שלו, ואכל ארוחת צהריים. כדאי להחזיק בתיק גם משהו לנשנוש שתוכלו לתת לו בין לבין.

 

לכלוך

אל תהיו סטריליים מדי. קחו בחשבון שחלק מהעניין זה שהילד שלכם יאכל את עוגת יום ההולדת שלו מכל הלב. צפו לכתמים על הבגדים, לכלוך ופנים מלאות קצפת. זו ההנאה של הילד מכל העניין וכשהילד ייהנה התמונות יהיו הכי מוצלחות ועם החיוכים הכי יפים.

 

בגדים

אם הצילומים לא כוללים בגדים מההפקה ואתם צריכים להביא לילד בגדים מהבית, וודאו שאלה בגדים שאתם יודעים שלילד נוח בהם. כשהצילומים יתחילו, לא תרצו שהוא ימשוך בבגדיו וינסה להוריד אותם. יותר מזה, מאבקים עם הילד כדי שיעזוב את הבגדים שלו בשקט יגררו בכי ודמעות שעלולות ליצור תמונות לא יפות ולהאריך את הסשן יותר מהמתוכנן. כדאי להביא סט נוסף של בגדים על כל צרה שלא תהיה.

 

לסיכום

אז הגיע יום ההולדת של הקטנטן או הקטנטנה שלכם, והחלטתם ללכת על סשן של צילומי סמאש קייק. ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לבדוק כדי לעבור את סשן הצילומים בקלות. איכות הצלם – בדקו עבודות עבר וחפשו המלצות. תפאורה – בדקו את גמישות השינוי של התפאורה, ואם אין כזאת, אז לפחות וודאו מראש שהתפאורה מוצאת חן בעיניכם.

שינה ואוכל – ילד שישן ואכל כראוי, ישתף פעולה ביתר קלות. לכלוך – צפו ללכלוך, זה חלק מהעניין. בגדים – אם הבגדים באחריותכם, וודאו שלילד נוח בהם והביאו סט נוסף ליתר ביטחון. יום הולדת שמח!

צילומי סמאש קייק בקלות

מה היה לנו עד עכשיו?

ספר
טיפים בצילום
טיפים לצילום בוק בת מצווה

הרגע המרגש בחייה של כל ילדה יהודיה הוא המעבר לנערה כלומר – הבת מצווה. עוד מלפני כמה עשרות שנים כל עניין המסורת של בת המצווה

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
דברים שחובה להביא לצילומי תדמית

חשיבות צילומי התדמית בימינו, חשוב לייצג את התדמית העסקית באופן מכבד שניראה טוב ומתאים לרוח העסק אותו רוצים לצלם. הוויזואליות בתקופה הזו מהווה פתח ליצירת

קרא עוד »
חופה בים
טיפים בצילום
איך לצלם את טקס החופה

טקס החופה הוא אחד הטקסים הוותיקים והפופולאריים  בעולם כל דת וחברה במנהגים ובצורה שלה. בטקס בו מתאחדות שני אנשים מתוך אהבה, רצון ושמחה אין דרך

קרא עוד »
8 טיפים לצילום מקצועי
טיפים בצילום
8 טיפים לצילום מקצועי

חשבתם פעם איך לצלם תמונות מושלמות? רוצים לצלם בצורה מקצועית ולא יודעים איך? אז במאמר הבא נציג לכם טיפים מקצועיים שיעזרו לכם מאוד לצלם כמו

קרא עוד »